X

اخبار

(آرشیو ماه آبان 1402)
تجهیزات مقابله با آبگرفتگی‌های اهواز باید از قبل تهیه می‌شد
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر اهواز:
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور ورزش و جوانان شورای شهر اهواز با اشاره به پیش‌بینی دو ردیف اعتباری در بودجه سال گذشته و یک ردیف اعتباری در بودجه امسال برای رفع مشکل آب‌های سطحی، گفت: شهرداری می‌توانست همه تجهیزات مورد نیاز را تهیه کند تا این گونه عنوان نکند که در آبگرفتگی بارندگی اخیر غافلگیر شد...
چهارشنبه، 01 آذر 1402 - 23:21
آبگرفتگی‌های اهواز نسبت به گذشته بهبود نیافته است/ شهرداری به اندازه کافی پمپ خریده است
رئیس شورای شهر اهواز عنوان کرد
به گزارش ایسنا خوزستان، رئیس شورای شهر اهواز گفت: متاسفانه به نظر می‌رسد در بارندگی اخیر، بهبودی که در خصوص آبگرفتگی‌ها توقع داشتیم به هیچ وجه اتفاق نیفتاد و من هم مانند شهروندان این دلزدگی و ناراحتی را دارم و پیگیر هستیم که این قضیه روشن شود تا اگر بودجه، تجهیزات یا کاری نیاز است، به سرعت انجام شود...
ﺳﻪشنبه، 30 آبان 1402 - 19:18
بازدید رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز از عملیات دفع آب‌های سطحی
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز، یونس اسفندیاری در بازدید روز گذشته بصورت میدانی در خصوص نظارت بر نحوه دفع آب های سطحی پیگیری لازم را انجام داد. رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز با حضور در کنار عوامل خدمات شهری و شهرداری بصورت میدانی در مناطقی که دچار آب گرفتگی شدند حضور پی...
ﺳﻪشنبه، 30 آبان 1402 - 17:56
بازدید رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اهواز از سامانه هوشمند شهری
رئیس و اعضای شورای شهر اهواز از مرکز سامانه هوشمند شهری جهت پایش خیابان های سطح شهر، برای امداد رسانی و پشتیبانی بهتر در دفع آبگرفتگی های مناطق شهر بازدید کردند.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 21:28
ملاقات مردمی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه 28 آبان ماه 1402 برگزار و رئیس و مشاورین شورای اسلامی کلانشهر اهواز پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 12:00
برگزاری نود و دومین جلسه کمیسیون تلفیق
نود و دومین جلسه کمیسیون تلفیق با دستورکار بررسی ارائه گزارش اقدامات انجام شده شهرداری در خصوص آبگرفتگی‌های ناشی از بارندگی اخیر و تمهیدات لازم جهت بارندگی‌های پیش رو برگزار شد.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 10:37
برگزاری پنجاه و هشتمین جلسه كميسيون حمل و نقل و ترافیک شوراي اسلامی اهواز
پنجاه و هشتمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستور کار آخرین اقدامات صورت گرفته پیرامون خرید اتوبوس و مشارکت با بخش خصوصی برگزار شد.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 10:26
هشتادمین جلسه كميسيون عمران شهرسازی و معماری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
هشتادمین جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار ارائه گزارش سازمان بهسازی ، دستورالعمل نحوه مشارکت در احداث پارکینگ توسط مالکین که به دلایل فنی امکان تامین پارکینگ ندارند، ارائه گزارش در خصوص تعاونی هفده گانه منطقه سه برگزار شد.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 10:13
حضور رییس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز در اجتماع بزرگ حمایت از کودکان مظلوم غزه
هم‌زمان با سراسر کشور مردم اهواز امروز در حمایت از فلسطین و  کودکان و زنان در غزه، تجمع کردند.
شنبه، 27 آبان 1402 - 21:08
بازدید غلامرضا شانه‌سازان از ایستگاه‌های پمپاژ دفع آب‌های سطحی در اهواز
غلامرضا شانه‌سازان عضو شورای شهر اهواز از ایستگاه‌های پمپاژ دفع آب‌های سطحی بازدید روند تخلیه آب را در بارش‌های اخیر بررسی کرد.
جمعه، 26 آبان 1402 - 02:04
غلامرضا شانه‌سازان عضو شورای شهر اهواز از ایستگاه‌های پمپاژ دفع آب‌های سطحی بازدید روند تخلیه آب را در بارش‌های اخیر بررسی کرد.
جمعه، 26 آبان 1402 - 02:04
بازدید رئیس و اعضای شورای شهر اهواز از کوی سردارشهید جهان آرا
رئیس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز امروز سه شنبه، 23 آبان به همراه اسماعیل عالیپور مدیرمنطقه و معاونین از کوی سردارشهید جهان آرا بازدید بعمل آورد.
ﺳﻪشنبه، 23 آبان 1402 - 22:44
لزوم انجام ترک تشریفات برای بهسازی مناطق محروم و آسیب‌پذیر اهواز
رئیس شورای شهر اهواز عنوان کرد
رئیس شورای شهر اهواز بر لزوم انجام ترک تشریفات برای بهسازی مناطق محروم و آسیب‌پذیر در صورت نیاز تاکید کرد.
ﺳﻪشنبه، 23 آبان 1402 - 11:29
پنجاه و سومین جلسه كميسيون خدمات شهری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
پنجاه و سومین جلسه کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی با دستورکار مناقصه نیروی حجمی خدمات عمومی بر اساس ساعت به تعداد ۸۰۲ نفر در سال ۱۴۰۲ - ۱۴۰۳ برگزار شد .
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 08:49
برگزاری پنجاه و هفتمین جلسه كميسيون حمل و نقل و ترافیک شوراي اسلامی اهواز
پنجاه و هفتمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستور کار آخرین اقدامات انجام شده پروژه قطار شهری برگزار شد.
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 08:37
هفتاد و هشتمین جلسه كميسيون عمران شهرسازی و معماری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
هفتاد و هشتمین جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار ارائه گزارش سازمان بهسازی برگزار شد.
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 08:28
شصت و پنجمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ، ورزش و امور جوانان شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
شصت و پنجمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ، ورزشی و امور جوانان شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار ۱) تعیین خط مشی مساعدت شورا به اماکن مذهبی و اشخاص ، ۲)گزارش عملکرد مدیر ورزش معاونت فرهنگی ، ۳) درخواست آقای عیسی چمن آور ، ۴) درخواست فرماندهی قرارگاه و ارشد نظامی آجا در منطقه جنوب غرب کشور بر...
دوشنبه، 22 آبان 1402 - 08:05
هفتاد و نهمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز برگزار شد
هفتاد و نهمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر با دستورکار ۱) لایحه تفریغ بودجه و گزارش حسابرسی سال ۱۴۰۰ سازمان عمران شهری ، ۲) لایحه تفریغ بودجه و گزارش حسابرسی سال ۱۴۰۰ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ، ۳) موضوع طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان فناوری و اطلاعات وتحقیق و تفحص از عملکرد ...
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 22:42
ملاقات مردمی رئیس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار و رئیس و اعضای و مشاورین شورای اسلامی کلانشهر اهواز پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 16:35
بازدید رئیس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز از ایستگاه پمپاژ آب های سطحی کوی علوی
رئیس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز با حضور در محل ایستگاه پمپاژ و دفع آب های سطحی کوی علوی، پیگیر مراحل تکمیل این ایستگاه شدند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز، رئیس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز با حضور در محل ایستگاه دفع آب‌های سطحی کوی علوی در خصوص موارد تکمیل این پروژه بررس...
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 16:24
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار