X

اخبار

(آرشیو ماه مهر 1402)
  ملاقات مردمی رئیس و اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار و رئیس و اعضای هیأت رئیسه شورا پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 19:14
بازدید اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز از میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز
اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز به همراه معاونین شهردار و مدیرعامل سازمان سازماندهی مشاغل شهری در بازدیدی از میدان میوه و تره بار الغدیر اهواز از آخرین وضعیت پیشرفت فاز دوم این میدان بازدید کردند.
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 19:01
ضرورت حفاظت از درختان کهنسال شهر اهواز
مطیعی رئیس کمیسیون محیط زیست، فضای سبز و سلامت شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به تلاش برای جلوگیری از قطع درختان، گفت: باید به درختان کهنسال در شهر اهواز نگاه‌ ویژه‌ای شود و اقدامات نمادین و سمبلیک برای معرفی این درختان، حفظ و نگهداری از آن‌ها صورت گیرد.
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 11:30
شصت و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ، ورزش و امور جوانان شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
شصت و چهارمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ، ورزشی و امور جوانان شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستور کار گزارشی از عملکرد روابط عمومی و امور بین‌المللی شهرداری و مناطق برگزار شد.
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 08:39
هفتاد و پنجمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز برگزار شد
هفتاد و پنجمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر با دستورکار ۱) لایحه تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ سازمان بهسازی و نوسازی ، ۲) لایحه تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.
یکشنبه، 30 مهر 1402 - 08:14
تجمع پرسنل شهرداری با حضور، نماینده مردم در مجلس خبرگان، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار در حمایت از مردم مظلوم فلسطین
در تجمع اعتراض آمیز پرسنل شهرداری اهواز که با حضور آیت الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان برگزار شد، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و سایر مسئولین شهرداری در کنار پرسنل شهرداری اهواز، یکصدا انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی اعلام کرده و از مردم مظلوم فسلطین حمایت کردند.
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 22:12
 نامگذاری روگذر میدان جمهوری اهواز به نام "شهدای غزه"
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز:
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز از نام‌گذاری پل روگذر غیرهمسطح در حال ساخت میدان جمهوری شهر اهواز به نام شهدای غزه در پی بمباران بیمارستان المعمدانی خبر داد.
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 20:22
با تمام آنچه داریم از مردم غزه دفاع می‌کنیم
عضو شورای شهر اهواز:
سید ناصر مهداوی عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه با تمام وجودمان با آنچه داریم از مردم غزه دفاع می‌کنیم، گفت: ان‌شاءالله وعده الهی که نابودی همه ستمگران و ظالمان دنیا و رژیم غاصب و کودک‌کش اسرائیل است به زودی تحقق پیدا خواهد کرد.
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 20:03
حوادث هولناک غزه لکه ننگی در تاریخ جنایتکاران است
شهردار اهواز:
شهردار اهواز با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: سازمان ملل و دیگر سازمان‌های جهانی و نهادهای بین‌المللی باید بدانند این حادثه هولناک و تلخ لکه ننگی بر صفحه تاریخ جنایتکاران خواهد بود.
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 19:49
 حضور رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در تجمع اعتراض آمیز مردم اهواز به جنایات رژیم صهیونیست
در تجمع روز چهارشنبه روز عزای عمومی برای شهدای فلطسطینی که در جنایت رژیم غاصب صهیونیستی به شهادت رسیدند، رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با حضور در کنار مردم این جنایات جنگی را محکوم کرد.
چهارشنبه، 26 مهر 1402 - 19:32
پارکینگ طالقانی اهواز پیش از عید نوروز افتتاح شود
نائب رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اهواز تاکید کرد؛
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: با توجه به حضور مسافران نوروزی و ترافیک در هسته مرکزی شهر انتظار می‌رود پارکینگ طالقانی پیش از عید نوروز به بهره‌برداری برسد.
ﺳﻪشنبه، 25 مهر 1402 - 13:39
رفع معضل آبگرفتگی نقاط بحرانی مهمترین مطالبه شورای شهر اهواز
رئیس شورای شهر کلانشهر اهواز گفت: مهمترین خواسته شورا از آبفا و شهرداری، حل معضل آبگرفتگی مناطق بحرانی با توجه به نزدیک‌شدن به فصل بارندگی‌ها است.
دوشنبه، 24 مهر 1402 - 15:50
اجرای کمربند سبز اهواز به کجا رسید؟
رئیس کمیسیون محیط زیست، فضای سبز و سلامت شورای شهر اهواز در چهل و هفتمین جلسه این کمیسیون که با دستورکار بررسی وضعیت کمربند سبز با اشاره به بررسی وضعیت تامین آب خام کمربند سبز اهواز گفت: جای خالی مجموعه‌های دانش بنیان در حوزه تبدیل فاضلاب به آب برای استفاده در فضای سبز دیده می‌شود و مقرر شد که در ای...
دوشنبه، 24 مهر 1402 - 15:37
ملاقات مردمی نایب رئیس و اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه ۲۳ مهر ماه ۱۴۰۲ برگزار و نایب رئیس و عضو هیأت رئیسه شورا پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
یکشنبه، 23 مهر 1402 - 16:32
چهل و هفتمین جلسه کمیسیون محیط زیست فضای سبز و سلامت شورای شهر اهواز برگزار شد
چهل و هفتمین جلسه کمیسیون محیط زیست فضای سبز و سلامت شورای اسلامی شهر با دستورکار ۱) بررسی وضعیت کمربند سبز ، ۲) بررسی عملکرد سازمان پارک‌ها در کمربند سبز ، ۳) بررسی تعهدات سازمان‌های دولتی در زمینه کمربند سبز و عملکرد آنها برگزار شد.
یکشنبه، 23 مهر 1402 - 16:26
شصت و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ، ورزش و امور جوانان شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
شصت و سومین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ، ورزشی و امور جوانان شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستور کار معضلات پرورشی و فرهنگی دانش آموزان سطح مدارس شهر اهواز برگزار شد.
یکشنبه، 23 مهر 1402 - 16:20
هفتاد و سومین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز برگزار شد
هفتاد و سومین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر با دستورکار ۱) لایحه تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ سازمان خدمات موتوری ، ۲) لایحه تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ سازمان بهسازی و نوسازی برگزار شد.
شنبه، 22 مهر 1402 - 12:07
پیام تسلیت عبدالزهرا سنواتی درپی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین عبدالخانی مسئول عقیدتی - سیاسی یگان ویژه فراجا خوزستان
عبدالزهرا سنواتی نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با صدور پیامی درگذشت نابهنگام حجت الاسلام و المسلمین‌ حاج رحیم عبدالخانی را تسلیت گفت.
جمعه، 21 مهر 1402 - 21:56
آیین رونمایی از خودروهای پخش آسفالت +گزارش تصویری
اکیپ سوم خودروهای پخش آسفالت با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامیکلانشهراهواز، معاون استاندار، شهردار اهواز و سایر مدیران شهرداری رونمایی و افتتاح شدند.
جمعه، 21 مهر 1402 - 13:30
مانور دفع سیلاب و هدایت آب های سطحی+گزارش تصویری
مانور هماهنگی و آمادگی جهت دفع سیلاب و هدایت آب های سطحی با حضور اسفندیاری رئیس کمیسیون خدمات شهری و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار اهواز و معاون خدمات شهری و مدیران اجرائی خدمات شهری مناطق هشتگانه در ساحلی غربی اهواز برگزار شد.
جمعه، 21 مهر 1402 - 13:16
صفحه 1 از 4ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار