X

اخبار

(آرشیو ماه مرداد 1401)
 اعلام لیست بلند بدهکاران شهرداری اهواز
عضو شورای شهر مطرح کرد؛
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و منابع انسانی شورای اسلامی شهر اهواز ضمن اعلام لیستی بدهکاران به شهرداری که در این سال ها بدهی خود را پرداخت نکرده اند خواستار پیگیری مطالبات شهرداری از نهادها و دستگاههای اجرایی شد.
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 19:19
عضو شورای شهر از بهره‌برداری از یک لاین پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه پیش از مهرماه سالجاری خبر داد
دبیر دوم شورای شهر اهواز گفت : تسریع در تعمیرات پل ششم و روند پروژه تقاطع غیرهمسطح دانشگاه شهید چمران بعنوان دو اولویت مهم شورای شهر و شهرداری حداقل تنشهای ترافیکی را به همراه خواهد داشت .
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 18:45
ساماندهی و تعیین تکلیف وضعیت میدان الغدیر دو ضروری است
عضو هیئت رئیسه شورای شهر اهواز :
عضو شورای شهر اهواز گفت : اداره کل راه و شهرسازی زمینی برای تاسیس میدان میوه و تره بار الغدیر۲ به شهرداری اهواز اهدا کرد که پس از پایان یافتن ساخت و ساز، یک معارض برای آن پیدا شد که انتظار می رود از طریق معادل سازی ارزش افزوده زمین های این مالک وضعیت میدان میوه و تره بار اهواز نیز ساماندهی شود.
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 13:54
توجه به مسائل ترافیکی و فضای سبز در تغییر کاربری ها نیازمند مطالعه و بررسی جدی است 
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اهواز:
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر اهواز گفت : انتظار می رود آن دسته از زمین هایی که قرار است تغییر کاربری داشته باشد شرایط ترافیکی و فضای سبز آنها نیز در نظر گرفته شود .
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 13:21
دیدار اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز با خانواده شهید سعید سلطانی مقدم
اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در سلسله برنامه های دیدار با خانواده شهدا، با خانواده شهید والامقام سعید سلطانی مقدم دیدار و وصیت نامه شهید را در جمع آن خانواده مکرم قرائت کردند
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 09:29
تسهیل ارتباط با مردم با برپایی میز خدمت
عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به ابتکار امام جمعه اهواز برای برپایی میزهای خدمت هفتگی گفت : برپایی میزهای خدمت تاثیر بسیار مطلوبی دارند که ارتباط با مردم را تسهیل می کنند.
دوشنبه، 31 مرداد 1401 - 08:38
کمیسیون محیط زیست و فضای سبز شورای اسلامی شهر اهواز با دستور کار  مزایده اجاره درمانگاه شبانه روزی شهرداری برگزار شد.
محمد مهدی مطیعی در بیست و سومین جلسه کمیسیون محیط زیست و فضای سبز شورای شهر گفت : افزایش اجاره بهای درمانگاه شهرداری مطابق بررسیهای بعمل آمده توسط کارشناسان رسمی دادگستری بعنوان یک میانگین اجاره ای در نظر گرفته شد که بر اساس افزایش در سالهای آتی مزایده برگزار خواهد شد .
یکشنبه، 30 مرداد 1401 - 09:39
از تغییر زمان مراسم بین الحرمین تا کنگره علی بن مهزیار اهوازی
در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی مطرح شد :
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اهواز گفت : تغییر زمان برگزاری مراسم بین الحرمین به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی صورت گرفت و با توجه به اینکه در دهه اول حجم بالایی از فعالیت های فرهنگی وجود دارد یشنهاد شد این مراسم در دهه دوم محرم برگزار شود تا بتوانیم در کنگره علی بن مهزیار اهوازی از ظرفیت سایر ساز...
یکشنبه، 30 مرداد 1401 - 09:18
سی و نهمین جلسه كميسيون برنامه و بودجه و منابع انسانی شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز ، سی و نهمین جلسه كميسيون برنامه و بودجه و منابع انسانی شوراي اسلامی کلانشهر اهواز روز شنبه ۲۹ مردادماه ۱۴۰۱ به رياست علی مددهاشم پور و با حضور اعضاي كميسيون سید محمد جواد رضوی ، سید محمدعلی پورموسوی ، حمید دغاغله و سید محسن موسوی زاده برگزار شد.در اين ج...
یکشنبه، 30 مرداد 1401 - 08:22
پیگیری های شورای شهر در خصوص کشتارگاه با ورود دادستان به نتیجه رسید
سراج رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز؛
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید ۵ ساعته خود به همراه دادستان، شهردار، مدیرکل دامپزشکی و معاون عمرانی استاندار از کشتارگاه اهواز به بررسی ها و تذکرات شورای شهر به عوامل کشتارگاه اهواز در یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: در پنج نوبت جلسه و بازدید در بازه های زمانی مختلف موضوع کشت...
شنبه، 29 مرداد 1401 - 13:02
روان شدن تردد با بهره برداری از پروژه تعریض جاده ساحلی
رییس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: با بهره برداری از پروژه اصلاح هندسی و تعریض جاده ساحلی تررد وسایل نقلیه در جاده ساحل راون شده و حجم قابل توجهی از ترافیک کم شده است.
پنجشنبه، 27 مرداد 1401 - 16:34
اجرای طرح تفصیلی فرصتی برای توسعه شهری است
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت :اجرای طرح تفصیلی اهواز یکی از مطالبات جدی شهرداری است چرا که بعد از گذشت ۱۰ سال در سال ۹۷ طرح جامع شهر اهواز تصویب شد لیکن تاکنون به سرانجام مشخص نرسیده است .
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 13:45
پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر اهواز به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در پیامی فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز به یاد ماندنی ورود غرور آفرین آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 13:32
بر اساس انتخابات انجام شده رئیس و اعضای کمیسیون های شورای اسلامی شهر اهواز مشخص شدند
ترکیب کمیسیون های سال دوم دوره ششم شورای شهر اهواز مشخص شد
رئیس و اعضای کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر اهواز در سال دوم مشخص شدند.
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 12:49
تلاش قابل تقدیر سازمان عمران و معاونت فنی عمرانی در عملیات تعریض جاده ساحلی
نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز:
نائب رییس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: زحمات سازمان عمران و معاونت فنی و عمرانی شهرداری اهواز بابت تکمیل پروژه تعریض جاده ساحلی قابل تقدیر است.
چهارشنبه، 26 مرداد 1401 - 12:29
ارائه خدمات ملکی شهرداری اهواز، الکترونیکی می‌شود
دغاغله عنوان کرد؛
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به تصویب راه‌اندازی سامانه پنجره واحد مجوزها در جلسه امروز شورا، گفت: راه‌اندازی این سامانه از بسیاری از مفسده‌های اقتصادی که مردم در شهرداری با آن مواجه هستند، جلوگیری می‌کند و دیگر کسی نمی‌تواند چیزی که حقش نیست را از مردم درخواس...
ﺳﻪشنبه، 25 مرداد 1401 - 09:25
لزوم ایجاد فضای رقابتی بین پیمانکاران فضای سبز
عضوی شورای شهر اهواز تاکید کرد:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز در خصوص تقسیم ناحیه های شهرداری و واگذاری به پیمانکاران فضای سبز گفت: باید واگذاری ناحیه های مختلف به پیمانکارن به گونه ای باشد که فضایی رقابتی ایجاد شود.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 23:14
مسئولین قطع درختان شهر باید جریمه شوند
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز؛
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز نسبت به قطع درختان در برخی مناطق شهر معترض شد و خواستار جریمه و محاکمه جدی متصدیان نگهداری این درختان شد و گفت: در شهرهای دیگر بابت قطع درختان پیمانکار مسئول جریمه های میلیاردی می شوند.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 23:00
یکی از شروط شرکت در مناقصات فضای سبز داشتن تجهیزات کافی است
مطیعی عضو شورای شهر اهواز؛
رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر اهواز یکی از شروط شرکت در مناقصه فضای سبز را داشتن رضایت‌نامه از منطقه خدمت عنوان کرد و گفت: داشتن تجهیزات کافی و عدم خدمت پیمانکار بیش از سه سال در یک منطقه از دیگر شروط شرکت در مناقصه‌ها است.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 22:54
آنچه در جلسه شصت و هفتم شورای اسلامی کلانشهر اهواز تصویب شد
شصت و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز با هفت دستور کار برگزار شد.
دوشنبه، 24 مرداد 1401 - 22:33
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار