X

اخبار

(آرشیو ماه تیر 1402)
تعریف چهار محور برای تحقق منابع درآمدی و اراده جدی برای اجرایی شدن پروژه های عمرانی مصوب که در بودجه ۱۴۰۲ برای آنها  اعتبار تصویب شده است ، در مناطق هشتگانه شهرداری اهواز
نایب رئیس شورای شهر اهواز تاکید کرد؛
نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: به منظور تحقق منابع درآمدی مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری ،نقطه نظرات اعضای شورای اهواز در قالب چهار محور به مدیران مناطق شهرداری اهواز تاکید شد.
جمعه، 30 تیر 1402 - 12:30
تعریف چهار محور برای تحقق منابع درآمدی و اراده جدی برای اجرایی شدن پروژه های عمرانی مصوب که در بودجه ۱۴۰۲ برای آنها  اعتبار تصویب شده است ، در مناطق هشتگانه شهرداری اهواز
نایب رئیس شورای شهر اهواز تاکید کرد؛
نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: به منظور تحقق منابع درآمدی مناطق و سازمانهای تابعه شهرداری ،نقطه نظرات اعضای شورای اهواز در قالب چهار محور به مدیران مناطق شهرداری اهواز تاکید شد.
چهارشنبه، 28 تیر 1402 - 20:24
شصت و دومین جلسه كميسيون عمران شهرسازی و معماری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
شصت و دومین جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستور کار مکانیزه تشویقی احداث هتل در شهر اهواز و بررسی فرمول Q (ارزش افزوده ناشی از اجرای طرح توسعه شهری ) برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 27 تیر 1402 - 11:19
یکی از محور های توسعه کشور از طریق تحقق حکمروایی خوب ویکپارچه مدیریت واحد شهری می گذرد
مدیریت مرکز مطالعات و پژوهش شورای اسلامی شهر اهواز که در نشست تخصصی نقد وبررسی "جایگاه حکمرانی ومدیریت شهری در لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: بررسی برنامه های توسعه بعد از انقلاب تاکنون نشان می دهد که ما در موضوع قوانین و آیین نامه های پیوستی لوایح نیاز به بروزرسانی باتوجه به واقعیت های میدانی ،نیاز ف...
دوشنبه، 26 تیر 1402 - 22:53
میز خدمت شهرداری منطقه یک با حضور رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
در راستای ایجاد ارتباط مستقیم با شهروندان و پاسخگویی به مشکلات میز خدمت شهرداری منطقه یک با حضور سیاوش محمودی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز و چمن سرپرست شهرداری منطقه یک در سایت اداری این منطقه صبح امروز برگزار شد.
دوشنبه، 26 تیر 1402 - 11:26
تصویب ۱۷ طرح در شورای ششم برای رفع مشکلات شهر/سیستم دفع آب‌های سطحی ۱۲ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد
شیشه‌گری عضو شورای شهر اهواز؛
عضو شورای شهر اهواز گفت: در هشت سال شورای چهارم و پنجم ۲۲ طرح مصوب شد که شاد یک یا دو طرح مفید و فنی بود ولی در شورای ششم در دو سال ابتدایی ۱۷ طرح که مشکلات ۲۰،۳۰ ساله شهرداری اهواز را حل می‌کند به تصویب رسید.
دوشنبه، 26 تیر 1402 - 00:10
شورای شهر اهواز سه ماه درگیر طرح سوال و تذکر شهردار هستند/‌اگر روند طبیعی کار انجام می‌شد چنین مسائلی پیش نمی‌آمد
شانه سازان عضو شورای شهر اهواز ؛
رئیس کمیسیون حقوقی و املاک و نظارت شورای شهر اهواز با بیان اینکه شورای شهر اهواز سه ماه درگیر طرح سوال و تذکر از شهردار است،‌گفت: اگر می‌گذاشتند روند طبیعی کار انجام می‌شد چنین مسائلی طی ماه‌های اخیر پیش نمی‌آمد.
یکشنبه، 25 تیر 1402 - 23:31
از پاسخ شهردار قانع نشدم/ادامه این روند به ضرر شهر است
رضوی عضو شورای شهر اهواز؛
عضو شورای شهر اهواز گفت: ادامه روند سه ماهه طرح سوال از شهردار جز اینکه به ضرر شهر و جریان انقلابی باشد هیچ فایده دیگری ندارد بنابراین از پاسخ شهردار قانع نشده‌ام.
یکشنبه، 25 تیر 1402 - 23:05
اکثریت اعضای شورا از پاسخ‌های شهردار قانع شدند
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز مطرح کرد؛
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: با رای گیری اعضای شورا، اکثریت اعضا به قانع شدن از پاسخ های شهردار در جلسه طرح سوال، رای مثبت دادند.
یکشنبه، 25 تیر 1402 - 14:47
بیانیه اجلاس شصت و هشتم  مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و شهرهای مرکز استان
بیانیه اجلاس شصت و هشتم مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و شهرهای مرکز استان در پایان این اجلاس و با حضور رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اهواز قرائت شد.
شنبه، 24 تیر 1402 - 16:40
شصت و ششمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز برگزار شد
شصت و ششمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر با دستور کار اصلاح بند ۲۳ تفویض اختیار شورای اسلامی شهر به شهردار اهواز و موضوعات مرتبط با حوزه مطالعات و پژوهش برگزار شد.
شنبه، 24 تیر 1402 - 12:55
گزارش تصویری شصت‌ و هشتمین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها با حضور رئیس شورای شهر و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اهواز
شصت‌ و هشتمین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها با حضور رئیس شورای شهر و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اهواز در کلانشهر تبریز با حضور رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان برگزار شد.
شنبه، 24 تیر 1402 - 08:41
میز خدمت شورای شهر و شهرداری اهواز در مصلی مهدیه امام خمینی (ره) اهواز
با حضور اسفندیاری نژاد و دغاغله برگزار شد؛
میز خدمت این هفته شورای شهر و شهرداری اهواز با حضور اسفندیاری نژاد رئیس کمیسیون خدمات شهری و دغاغله رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اهواز، مسئولین پیگیریی شورای شهر و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.
جمعه، 23 تیر 1402 - 16:22
کمیسیون حقوقی و اقتصادی مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها در شهر تبریز برگزار شد
با حضور رئیس شورای شهر و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز؛
کمیسیون حقوقی و اقتصادی مجمع مشورتی رؤسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان ها با حضور محمودی رئیس شورای شهر اهواز و هاشم پور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز با موضوعاتی همچون پیگیری تصویب قانون مدیریت یکپارچه شهری، اجرای صحیح و کامل قانون درآمدهای پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ، پا...
جمعه، 23 تیر 1402 - 01:38
لزوم پاسخگویی مدیریت شهری در خصوص عملکرد ۲ ساله
عضو شورای شهر اهواز:
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: ۲ سال از عمر شورای شهر و مدیریت شهری جدید می‌گذرد قطعا اتفاقاتی رخ داده است که باید پاسخگو باشیم
چهارشنبه، 21 تیر 1402 - 10:20
 پاسخ ابهامات موجود درمورد تذکر، طرح سوال و استیضاح از مراجع قانونی دریافت شد
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز؛
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در خصوص مطرح نشدن طرح سوال یا استیضاح تصریح کرد: با توجه به وجود ابهام در خصوص تشخیص عبور از مرحله تذکر به سوال و ورود از مرحله سوال به استیضاح، استفسار از مجلس شورای اسلامی، شورای عالی استان‌ها و وزارت کشور انجام شد و شورای عالی استان‌ها و وزارت کشور پاسخ را دادند.
ﺳﻪشنبه، 20 تیر 1402 - 22:01
عدم ثبات مدیریت شهری آسیبی جدی است/طرح سوال فرصتی برای بازنگری نقاط ضعف و قوت است/ضرورت تشویق نیروهای دلسوز در بدنه شهرداری
عضو شورای شهر اهواز:
مهداوی عضو شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به ضرورت رعایت اصل ثبات در مدیریت و تشویق نیروهای دلسوز در شهرداری گفت: انتظار می‌رود شورای شهر و مدیریت شهری، اکنون وضعیت مدیریت شهری را تعیین تکلیف کنند؛ طرح سوال فرصتی برای شهردار است تا راه آمده را بازنگری کند و نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف کند...
ﺳﻪشنبه، 20 تیر 1402 - 21:51
نیت مد نظر ما در طرح سوال از شهردار محقق شده است
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و توسعه شهری شورای شهر اهواز گفت: خاصیت زنده بودن نظارت است و اعمال این نظارت از طریق شورا همین اتفاقی است که امروز شاهد آن بودیم و شهردار به سوالات ما پاسخ داد که این پاسخ ها باید مورد بررسی قرار بگیرد.
ﺳﻪشنبه، 20 تیر 1402 - 21:40
هیچ گونه انشقاقی در شورای ششم شهر اهواز وجود ندارد/ اجازه فرصت طلبی و بهره برداری احتمالی را به کسی نمی دهیم
نایب رئیس شورای شهر اهواز:
نایب رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به طرح سوال از شهردار، گفت: این بار اول نبود که شهردار به سوالات ما پاسخ داد؛ طرح این سوالات فقط با هدف اصلاح و بهبود شرایط انجام شده است.
ﺳﻪشنبه، 20 تیر 1402 - 21:09
کمیته بررسی نظام مالی شهرداری ها به میزبانی شورای شهر اهواز برگزار شد
کمیته بررسی نظام مالی شهرداری کلانشهرها و مراکز استان های کشور به میزبانی شورای شهر اهواز به صورت ویدیو کنفرانس با حضور اعضای شوراها کلانشهرها، کارشناسان، مشاوران و متخصصان حوزه مالی شهرداری ها و شوراها و مسئولین پژوهش و مطالعات شوراهای شهر با هدف بررسی تجارب موفق در حوزه نظام مالی، آیین نامه مالی و...
دوشنبه، 19 تیر 1402 - 10:20
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار