X

اخبار

(آرشیو ماه تیر 1401)
تفاهم نامه توسعه همکاری میان کلانشهرها امضا شد
با هدف ایجاد شبکه مطالعاتی و پژوهشی و جلوگیری از موازی کاری؛
رئیس مرکز مطالعات و پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اهواز گفت : به منظور جلوگیری از موازی کاری و دستیابی به نقاط مشترک مطالعاتی و پژوهشی و همچنین ایجاد زمینه‌های مشترک علمی تفاهم نامه‌ای به امضای کلانشهرها رسید.
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 17:50
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز خواستار اهتمام جدی کلیه مناطق برای ساماندهی سگ های بلاصاحب شد
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت :ساماندهی سگ‌های بلاصاحب اولویت مهم از آغاز به کار دوره‌ی ششم شورای اسلامی شهر بود که در این خصوص تاکنون اقدامات خوبی از جمله زنده گیری انجام شده است.
چهارشنبه، 29 تیر 1401 - 09:37
رئیس شورای شهر اهواز:
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به اینکه جمع آوری سگ های بلاصاحب در حال انجام است گفت: حقوق شهروندان خط قرمز مدیریت شهری است.
ﺳﻪشنبه، 28 تیر 1401 - 22:30
نظارت بر پروژه تعریض جاده ساحلی غربی حدفاصل پل پنجم تا بوستان نگارگر (پارک قوری) /کاهش موثر بار ترافیک در این محور
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید از پروژه تعریض جاده ساحلی غربی حد فاصل پل پنجم تا بوستان نگارگر(پارک قوری) بر تسریع در روند اجرای پروژه تاکید کرد و گفت: این پروژه در بستر رودخانه کارون نبوده و درواقع تکمیل مسیر ۳ بانده ای است که از ابتدای پل پنجم احداث شده اما ناقص مانده بود که با تکمیل آن بار...
جمعه، 24 تیر 1401 - 11:40
نظارت بر ساخت و سازهای اهواز با پهپاد و هوش مصنوعی انجام میشود
رییس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اهواز گفت: نظارت هوشمند بر ساخت و سازهای شهری اهواز با استفاده از پهپاد و هوش مصنوعی در قالب طرح نظارت هوشمند اجرایی شد و بر اساس آن هرگونه ساخت و ساز در این شهر به صورت هوشمند رصد و شناسایی می‌شود.
چهارشنبه، 22 تیر 1401 - 10:47
معاون استاندار خوزستان : حادثه متروپل نتیجه دور زدن قانون بود
معاون عمرانی استانداری خوزستان با تاکید بر هوشمندسازی فرآیندهای نظارتی گفت: متروپل که می‌توانست نمادی از کار مهندسی باشد به دلیل مسایل فنی و دور زدن قوانین در مرحله اخذ پروانه به حادثه‌ای بزرگ تبدیل شد
چهارشنبه، 22 تیر 1401 - 10:38
پروژه تعمیر پل فولاد فعال و در حال پیگیری است
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید از پروژه تعمیر پل ششم:
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در بازدیدی که به همراه رئیس سازمان عمران شهرداری و شهردار منطقه ۴ از پل فولاد داشت از فعال بودن این پروژه خبر داد و گفت: تعمیرات پل ششم آغاز شده و روند فعالیت این پروژه اعم از بهسازی، تحکیم کوله های پل و کار سازه ای جهت تسریع در تکمیل تعمیرات آن در حال پیگیری و انجام است.
ﺳﻪشنبه، 21 تیر 1401 - 19:20
بهره برداری از ۹ طرح هوشمندسازی در مدیریت شهری
در این آیین سامانه پنجره واحد مجوزهای مبتنی بر ملک، زیرساخت پرداخت الکترونیک به عنوان نخستین زیرساخت پرداخت الکترونیک حوزه حمل و نقل کشور، زیرساخت شهر هوشمند و توسعه فیبر نوری و پروژه FTTH و همچنین اپلیکیشن "اهواز من" رونمایی شد.
ﺳﻪشنبه، 21 تیر 1401 - 17:36
هوشمندسازی ضرورت هر شهر و شهرداری
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در حاشیه آیین بهره برداری از سامانه های هوشمند مدیریت شهری:
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: امروز بحث هوشمندسازی یک ضرورت اساسی برای شهرها و شهرداری هاست و شعارهای ما از ابتدای این دوره در زمینه هوشمندسازی و شفافیت بوده است.
ﺳﻪشنبه، 21 تیر 1401 - 17:07
شعار هوشمند سازی سیستم ها در این دوره این محقق شد
عضو شورای اسلامی شهر اهواز:
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز نقطه تحول شهر اهواز را مبارزه با فساد و ایجاد شفافیت برشمرد و گفت: زمانی مبحث هوشمند سازی تنها یک شعار بود اما امروز خرسندیم که در دولت سیزدهم و در ماه یازدهم این شورا و مجموعه مدیریت شهری این اتفاق مبارک رقم میخورد، اتفاقی که به ارائه خدمات به مردم در بستر سی...
ﺳﻪشنبه، 21 تیر 1401 - 16:05
گزارش تصویری بازدید اعضای شورای اسلامی شهر اهواز از نمایشگاه "شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران"
رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر اهواز از نمایشگاه "شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران" بازدید به عمل آوردند .
پنجشنبه، 16 تیر 1401 - 09:02
 اهواز آماده حضور سرمایه گذاران است/ تسهیل فرایند سرمایه گذاری با رفع موانع آن
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به تسهیل فرایند سرمایه گذاری گفت: سرمایه گذاری یک مسئله جدی در مدیریت شهری است و برای کشور و شهرداری ها یک ضرورت محسوب می شود، شورای شهر و شهرداری اهواز آمادگی لازم جهت حضور همه سرمایه گذاران برای استفاده از ظرفیت های اهواز را دارد.
پنجشنبه، 16 تیر 1401 - 08:53
همایش سرمایه گذاری در حوزه خدمات شهری فرصتی مغتنم در راستای معرفی ظرفیتهای شهر اهواز است
رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای شهر اهواز؛
رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای شهر اهواز گفت: این همایش در راستای سرمایه گذاری در حوزه خدمات شهری ایجاد شده است و موضوعاتی که مربوط به توسعه یک کلانشهر از جمله اهواز است بررسی می شود که می تواند در رشد شهرها تاثیر گذار باشد.
پنجشنبه، 16 تیر 1401 - 08:46
 اهواز دارای فرصت‌های سرمایه‌گذاری بی‌نظیر و بکری در حوزه مدیریت شهری و پسماند است
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر عنوان کرد:
احمد سراج در بازدید از همایش سرمایه گذاری در برج میلاد، اظهار کرد: امروز فرصتی شد تا به اتفاق مجموعه سازمان سرمایه گذاری شهرداری اهواز و مجموعه کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای شهر در این همایش شرکت کنیم تا بتوانیم فرصت های بی نظیر سرمایه گذاری در حوزه مدیریت شهری و پسماند شهر اهواز را به عموم م...
پنجشنبه، 16 تیر 1401 - 02:15
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز جذب سرمایه گذار را فرصت طلایی برای دستیابی به منابع مالی پایدار دانست
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: با توجه به محدویت منابع مالی شهرداری اهواز تنها راه برون‌رفت از وضعیت موجود جذب سرمایه‌گذار است.
پنجشنبه، 16 تیر 1401 - 01:55
ضرورت نظارت دقیق بر دریافت کرایه تاکسی در اهواز
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا تاکید کرد :
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر اهواز گفت: عملکرد سازمان تاکسیرانی در زمینه نظارت بر دریافت کرایه تاکسی نیازمند کنترل بیشتر و بررسی دقیق تر است
چهارشنبه، 15 تیر 1401 - 10:21
پیام تبریک رئیس شورای شهر اهواز به مناسبت روز شهرداری و دهیاری هارئیس شورای شهر اهواز در پیامی روز شهرداری ها و دهیاری ها را به همه فعالین در عرصه مدیریت شهری تبریک گفت.
رئیس شورای شهر اهواز در پیامی روز شهرداری ها و دهیاری ها را به همه فعالین در عرصه مدیریت شهری تبریک گفت.
ﺳﻪشنبه، 14 تیر 1401 - 15:44
 اعتبارات ملی به هیچ یک از پروژه های عمرانی اهواز اختصاص نیافته/ برخی پروژه های طرح "هر هفته یک افتتاح" پس از ۱۰ سال به بهره برداری رسیدند
سراج عضو شورای اسلامی شهر اهواز:
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز ضمن ابراز گلایه مندی از عدم اختصاص اعتبارات ملی برای هیچ یک از پروژه های عمرانی شهری گفت: برخی از طرح هایی که در قالب طرح "هر هفته یک افتتاح" به بهره برداری رسیده و یا در دست اقدام است، با گذشت بیش از ۱۰ سال با وجود هزینه فراوان نیمه کاره رها شده بودند ...
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 20:33
 حل مشکل فاز دوم میدان الغدیر کمک به معیشت مردم است
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اهواز؛
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر اهواز گفت: ورود جدی شهرداری و شورا کمک گرفتن از دستگاه های نظارتی برای حل مشکل فاز دوم میدان الغدیر برای کمک به مشکل تامین میوه و تره بار با قیمت مناسب برای مردم ضروری است.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 17:54
جاده ساحلی حد فاصل پل پنجم تا پارک قوری اصلاح هندسی میشود
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز ضمن اشاره به اصلاح هندسی جاده ساحلی حدفاصل پل پنجم تا بوستان نگارگر(پارک قوری) گفت: اجرای این پروژه از ترافیک این محدوده تا حد زیادی کاسته و در کنار آن خواستار ارائه برنامه زمانبندی دقیق برای تکمیل تعمیر پل ششم و تقاطع شهید قربانی اهواز هستیم.
دوشنبه، 13 تیر 1401 - 17:33
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار