X

اخبار

(آرشیو ماه اسفند 1401)
گزارش تصویری برگزاری کمیسیون تلفیق  با دستور کار بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اهواز
جلسه تلفیق همه کمیسیون ها با موضوع بررسی بودجه پیشنهادی ۱۴۰۲ شهرداری روز شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ در سالن جلسات شورا در دو نوبت صبح و ظهر با حضور اعضای شورای شهر، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.
شنبه، 27 اسفند 1401 - 21:28
بانک های عامل با مدیریت شهری اهواز تعامل بهتری داشته باشند
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی کلانشهر اهواز با اشاره به لایحه اصلاحیه اخذ تسهیلات از بانک ملی جهت خرید ماشین آلات مورد نیاز سازمان خدمات موتوری گفت: اکثر حساب های درآمدی و هزینه ای شهرداری در بانک های ملی و شهر متمرکز بوده که ضروری است این بانک های عامل با شهرداری تعامل بیشتری داشته باشند...
چهارشنبه، 24 اسفند 1401 - 14:03
مهمتر از خرید ماشین آلات نگهداری مناسب آنهاست
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: با توجه به این که سازمان موتوری شهرداری درگذشته مالک خودروهای خدماتی زیادی بوده و با توجه به مطرح شدن لایحه اصلاح اخذ تسهیلات از بانک ملی جهت خرید ماشین آلات، ضروری است شهرداری برای جلوگیری از تکرار اتفاقات گذشته نسبت به نگه داری ماشین آلات تمهیدات قوی تری اتخاذ کند....
چهارشنبه، 24 اسفند 1401 - 12:23
اهواز آماده بارش‌های شدید پیش رو باشد
رییس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: با توجه به پیش بینی بارش های شدید در اواخر اسفند و اوایل فروردین ماه و پیرو آن باز کردن خروجی سدهای استان، برای مهار سیل های احتمالی که موجب بالا آمدن سطح رودخانه می شود باید از امروز آمادگی لازم برای مواجهه با چنین شرایطی در دستگاه های مرتبط ایجاد شود.
چهارشنبه، 24 اسفند 1401 - 12:14
دیدار مردمی هر سه شنبه رئیس شورای شهر اهواز برگزار شد
بنا بر برنامه هفتگی شورای اسلامی شهر اهواز دیدار مردمی رئیس شورا با مردم با حضور مسولین پیگیری برگزار و مطالبات مطرح شده مورد پیگیری قرار گرفت.
ﺳﻪشنبه، 23 اسفند 1401 - 11:13
 برگزاری کمیسیون تلفیق با دستور کار بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اهواز+گزارش تصویری
جلسه تلفیق همه کمیسیون ها با موضوع بررسی بودجه پیشنهادی ۱۴۰۲ شهرداری روز دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ در سالن جلسات شورا با حضور اعضای شورای شهر، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.
دوشنبه، 22 اسفند 1401 - 18:10
گزارش تصویری برگزاری کمیسیون تلفیق با دستور کار بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اهواز
جلسه تلفیق همه کمیسیون ها با موضوع بررسی بودجه پیشنهادی ۱۴۰۲ شهرداری روز یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ در سالن جلسات شورا با حضور اعضای شورای شهر، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.
یکشنبه، 21 اسفند 1401 - 15:33
گزارش تصویری برگزاری کمیسیون تلفیق با دستور کار بررسی بودجه ۱۴۰۲ شهرداری اهواز
جلسه تلفیق همه کمیسیون ها با موضوع بررسی بودجه پیشنهادی ۱۴۰۲ شهرداری روز شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ در سالن جلسات شورا با حضور اعضای شورای شهر، معاون مالی و اقتصادی شهرداری و مدیران شهرداری برگزار شد.
شنبه، 20 اسفند 1401 - 16:15
برگزاری مراسم تجلیل از کانون های فرهنگی هنری مساجد برتر استان با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اهواز
ملایی زمانی و موسوی زاده رئیس و نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اهواز با حضور در برنامه تجلیل از کانون های فرهنگی هنری مساجد برتر استان که با حضور مدیر ستاد کانون های مساجد کشور برگزار شد از فعالین این حوزه تجلیل کردند.
شنبه، 20 اسفند 1401 - 14:35
ضرروت تغییر نگاه ها نسبت به مساله فضای سبز اهواز
رئیس کمیسیون محیط زیست، فضای سبز و سلامت شورای اسلامی شهر اهواز گفت: استفاده از شرایط اقلیمی خاص خوزستان و تغییر نگاه موجود نسبت به فضای سبز از نگاه ساده انگارانه به نگاه تخصصی و علمی خواسته شورا و در برنامه مدیریت شهری است.
دوشنبه، 15 اسفند 1401 - 23:10
حضور عضو شورای شهر اهواز در دفتر امام جمعه و برگزاری میز خدمت
موسوی زاده عضو شورای شهر با حضور در دفتر امام جمعه محترم اهواز و بنابر برنامه هفتگی برپایی میز خدمت هر یکشنبه، با مردم گفتگو و مشکلات مطرح شده را پیگیری و ارجاعت لازم را انجام داد.
یکشنبه، 14 اسفند 1401 - 14:11
بازدید اعضای شورای شهر از آخرین اقدامات در پارک بانوان ولیعصر
اعضای شورای اسلامی شهر اهواز روز گذشته از آخرین اقدامات انجام شده جهت بازگشایی پارک بانوان ولیعصر از این پارک بازدید کردند.
یکشنبه، 14 اسفند 1401 - 14:06
دیدار مردمی نائب رئیس شورای شهر اهواز برگزار شد
دیدار مردمی این هفته با حضور نائب رئیس شورای اسلامی شهر اهواز برگزار و مطالبات مطرح شده مورد پیگیری قرار گرفت.
ﺳﻪشنبه، 09 اسفند 1401 - 19:22
حل مشکلات برنامه پنجره واحد خدمات در دستور کار قرار گیرد/ ضرورت تسریع خدمات دهی به مردم
در بازدید از شهرداری منطقه ۲ مطرح شد؛
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید از وضعیت استفاده از برنامه پنجره واحد خدمات که به صورت آزمایشی در شهرداری منطقه ۲ در حال اجرا است، گفت: با توجه به اینکه به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم، ضروری است سرعت خدمات دهی به مردم بالاتر رفته و مشکلات احتمالی این برنامه هر چه سریعتر با همکاری سازمان فا...
دوشنبه، 08 اسفند 1401 - 14:44
تاکید شورا بر بکارگیری هرچه سریعتر اتوبوس های جدید در شهر
رئیس شورای شهر اهواز در بازدید خود از سازمان اتوبوسرانی خواستار بکارگیری هرچه سریعتر اتوبوس های خریداری شده در ناوگان حمل و نقل عمومی شد.
دوشنبه، 08 اسفند 1401 - 11:06
تاکید شورای شهر بر آماده شدن سطوح محورهای تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه شهید چمران تا نیمه شعبان/ تعیین محل عبور دانشجویان و احداث پارکینگ در فضای زیر تقاطع
رئیس شورای شهر و رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک در بازدید خود از پروژه تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه شهید چمران بر آماده شدن سطوح و آسفالت محورهای آن تا نیمه شعبان تاکید و خواستار تسریع در آماده سازی نهایی سازه برای بهره برداری شدند.
دوشنبه، 08 اسفند 1401 - 11:05
پاکسازی نخاله در مناطق شرق و غرب با سرعت بیشتری انجام شود
روز جمعه در بازدید رئیس شورا از وضعیت نخاله برداری مطرح شد؛
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید از روند جمع آوری نخاله در مناطق مختلف شرق و غرب اهواز گفت: معضل نخاله در شهر مساله ای است که در ماه های پایانی سال در دستور کار ویژه شورا قرار گرفته و می بایست شهرداری تا پایان سال این معضل را ساماندهی و به پاکسازی این نخاله ها مبادرت کند.
شنبه، 06 اسفند 1401 - 12:01
پیگیری ویژه موضوع مشعلی در دستور کار شورای شهر
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در دو بازدید صبح و شب جمعه از منطقه کوی مشعلی گفت: این منطقه به واسطه مشکلاتی که در چند سال اخیر دچار آن شده بود از خدمات کمتری برخوردار بوده که ضروری است ضمن پایش مستمر شورا بر این منطقه، خدمات در آن دوچندان شده و شهرداری با رسیدگی بیشتر به این منطقه و ارائه خدمات بهتر و...
شنبه، 06 اسفند 1401 - 10:17
شرکت های آلاینده اهواز و حومه به وظایف خود عمل کنند/ سرانه فضای سبز شهر با پرداخت به موقع عوارض شرکت های آلاینده به استاندارد کشوری میرسد
رییس شورای شهر اهواز در جشنواره گل های کاغذی اهواز همدل مطرح کرد؛
رئیس شورای شهر اهواز گفت: انتظار می رود شرکت‌هایی که در حوزه شهر و حومه اهواز هستند به تکالیف خود عمل کنند، سرانه سبز اهواز نسبت به متوسط کشوری که ۲۵ متر مربع است بسیار کمتر بوده که بدون در نظر گرفتن کمربند سبز ۱۲ متر مربع است؛ با وجود کمربند سبز نیز میانگین فضای سبز شهری در اهواز نزدیک ۱۸ مترمربع ا...
پنجشنبه، 04 اسفند 1401 - 20:46
با ابلاغ نرخ نیم درصدی، شرکت‌ها عوارض آلایندگی خود را پرداخت کنند
رئیس شورای شهر اهواز در آیین بهره برداری از آسفالت کوی جانبازان منطقه ۸ مطرح کرد:
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: با توجه به ابلاغ نرخ نیم درصدی عوارض آلایندگی، ضروری است شرکت‌های آلاینده برای کمک به توسعه شهری از جمله همین مساله آسفالت و بهبود وضعیت معابر، عوارض خود را پرداخت کنند.
پنجشنبه، 04 اسفند 1401 - 13:29
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار