X

اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1401)
بررسی لوایح درآمدی بهای خدمات در حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک و معاونت شهرسازی
جلسه بررسی لوایح درآمدی شهرداری، صبح روز یکشنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۱، با حضور اعضای شورای شهر با دستور کار بررسی لوایح درآمدی بهای خدمات حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک و معاونت شهرسازی شهرداری اهواز برگزار شد.
یکشنبه، 30 بهمن 1401 - 12:56
 بررسی لوایح درآمدی بهای خدمات در حوزه معاونت برنامه ریزی-سازمان فاوا
جلسه بررسی لوایح درآمدی شهرداری، صبح روز دوشنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۱، با حضور اعضای شورای شهر و رئیس سازمان فاوا با دستور کار بررسی لوایح درآمدی بهای خدمات حوزه معاونت برنامه ریزی- سازمان فاوا شهرداری برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 25 بهمن 1401 - 10:02
دیدار مردمی هر سه شنبه رئیس شورای شهر اهواز برگزار شد
بنا بر برنامه هفتگی شورای اسلامی شهر اهواز دیدار مردمی رئیس شورا با مردم با حضور مسولین پیگیری برگزار و مطالبات مطرح شده مورد پیگیری قرار گرفت.
ﺳﻪشنبه، 25 بهمن 1401 - 10:00
پروژه تقاطع غیر هم سطح میدان دانشگاه شهید چمران در ایستگاه پایانی
گزارش تصویری:
رئیس شورای شهر اهواز در بازدید از تقاطع غیر هم سطح میدان دانشگاه شهید چمران به همراه معاون فنی عمرانی شهرداری اهواز از وضعیت این پروژه و آخرین اقدامات آن برای تکمیل و بهره برداری بازدید کرد.
دوشنبه، 24 بهمن 1401 - 22:22
بررسی لوایح درآمدی حوزه معاونت مالی اقتصادی، معاونت خدمات شهری و سازمان فرهنگی شهرداری در صحن شورا
جلسه بررسی لوایح درآمدی شهرداری، صبح روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱، با حضور اعضای شورای شهر و معاونین و مدیران شهرداری با دستور کار های: ۱- لوایح درآمدی بهای خدمات حوزه معاونت خدمات شهری و سازمان‌های تحت نظارت ۲- لوایح درآمدی بهای خدمات حوزه معاونت مالی و اقتصادی ۳- لایحه درآمدی بهای خدمات حوزه سازمان...
دوشنبه، 24 بهمن 1401 - 14:32
«حضور کم نظیر مردم در حماسه ۲۲ بهمن، پیوند ناگسستی مردم و ولایت»
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در توئیتی عنوان کرد:
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در پیامی حضور کم نظیر مردم در حماسه ۲۲ بهمن را قابل ستایش خواند و آن را نشان پیوند ناگسستی مردم و ولایت دانست.
دوشنبه، 24 بهمن 1401 - 14:29
جلسه بررسی لوایح درآمدی شهرداری برگزار شد
جلسه بررسی لوایح درآمدی شهرداری، صبح روز یکشنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۴۰۱، به ریاست حجت الله زارع زاده و با حضور اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری با دستور کار های: ۱- لایحه سد معبر خدمات شهری ۲- بهای خدمات آرامستان ۳- لوایح سازمان موتوری(دو مورد شامل گود برداری و ماشین آلات) ۴ - لوایح سازمان میادین (۴ مورد )...
یکشنبه، 23 بهمن 1401 - 15:17
تکمیل و بهره‌برداری از زمین های ورزشی ادامه دارد
رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر اهواز ضمن اشاره به افتتاح همزمان ۱۰ زمین ورزشی در دهه فجر گفت: با تلاش های صورت گرفته این زمین ها به بهره برداری رسیده و سعی بر آن است تا پایان سال نیز ۲۰ زمین دیگر نیز تکمیل شوند.
یکشنبه، 23 بهمن 1401 - 15:09
 مشارکت همگانی، لازمه اجرای برنامه های فرهنگی اجتماعی حوزه بانوان
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر اهواز گفت: برای ایجاد تغییر در مسائل فرهنگی و اجتماعی حوزه بانوان همه عناصر تاثیرگذار باید ورود پیدا کنند چرا که فرهنگ نیازمند مشارکت همگانی است و اگر مشارکت همگانی وجود نداشته باشد تغییرات بسیار کند خواهد بود.
جمعه، 21 بهمن 1401 - 14:42
برنامه ریزی در حوزه بانوان با مشارکت کمیته بانوان
نائب رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: از ماموریت های مهم کمیته بانوان این است که با شناختی که از مسائل موجود و امکانات موجود بدست می آید، این کمیته به همراه شورا برنامه های کوتاه، میان مدت و بلند مدت در حوزه بانوان تعریف و اجرایی میکند.
جمعه، 21 بهمن 1401 - 14:41
تشکیل کمیته بانوان شورای اسلامی شهر اهواز
کمیته بانوان شورای اسلامی شهر اهواز در جلسه بانوان فعال فرهنگی با حضور رئیس، نایب رئیس و رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اهواز تشکیل شد.
جمعه، 21 بهمن 1401 - 14:39
دعوت رئیس شورای اسلامی شهر اهواز از مردم برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در پیامی ضمن دعوت از مردم برای حضور در یوم الله ۲۲ بهمن، این حضور را به فریادی در گوش مستکبران جهان تشبیه کرد و آن را موجب یأس و نامیدی دشمن دانست.
جمعه، 21 بهمن 1401 - 11:44
تقویت ناوگان حمل و نقل و اجرایی شدن طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در جمع اهالی منطقه ۳ در مسجد قبا عنوان کرد؛
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز ضمن اشاره به سرعت گرفتن تجهیز و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی گفت: طرح ترافیک در هسته مرکزی شهر به زودی پس از آماده سازی مقدمات طرح ترافیک یعنی تکمیل ناوگان اتوبوس، وَن، تاکسی و بی. آر.تی اجرایی می شود.
چهارشنبه، 19 بهمن 1401 - 23:19
دیدار اعضای شورای اسلامی شهر اهواز با خانواده شهیدان جعفری و جزایری
اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در سلسله برنامه های دیدار با خانواده شهدا، با همراهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با خانواده شهیدان والامقام جعفری و جزایری دیدار کردند.
چهارشنبه، 19 بهمن 1401 - 11:19
«باید با همکاری همه نهادها در راستای خدمت به مردم بکوشیم»
مهداوی عضو شورای شهر در آیین بهره برداری از آسفالت کوی پرواز و فرهنگیان؛
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: هم شورای شهر هم شهرداری و سایرمدیران استانی باید دست به دست هم بدهیم و با همکاری همه نهادها در راستای خدمت به مردم بکوشیم.
ﺳﻪشنبه، 18 بهمن 1401 - 16:03
 اجرای آسفالت سرد در خیابان های اصلی و فرعی ادامه دار باشد/ مناطق موجودی آسفالت سرد خود را حفظ کنند
در جلسه بررسی وضعیت پاکسازی نخاله و اجرای آسفالت گرم و سرد تاکید شد؛
عضو هیات رئیسه شورای شهر اهواز به ضرورت حفظ موجودی آسفالت سرد و امتداد این حرکت توسط مناطق شهرداری اشاره کرد و گفت: معابر فرعی نیز باید در دستور کار قرار بگیرد، برخی نوارهای حفاری باریک در معابر فرعی ایجاد نارضایتی میکند که باید در دستور کار شهرداران مناطق هشتگانه قرار بگیرد.
دوشنبه، 17 بهمن 1401 - 23:58
بازدید شبانه رئیس شورای شهر اهواز از پروژه اجرای آسفالت شهرک پرواز/ تاکید بر تعیین تکلیف زمین های خالی اطراف شهرک پرواز
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید شبانه خود به همراه شهردار منطقه سه و رئیس سازمان عمران از روند اجرای آسفالت شهرک پرواز واقع در محدوده منطقه سه شهرداری بازدید و بر اجرای فضای سبز، جدول بندی معابر و تعیین تکلیف زمین های خالی اطراف محله تاکید کرد.
یکشنبه، 16 بهمن 1401 - 23:26
راه اندازی بی آر تی، بهبود ورودی های شهر و باز زنده سازی کارون اولویت سال آینده شورا و شهرداری
رئیس شورای شهر اهواز در آیین افتتاح ایستگاه آتش نشانی شهید فرهادی سلطانمش در جمع خبرنگاران تاکید کرد؛
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز ضمن اشاره به رونمایی از ۴۰ دستگاه اتوبوس و ایستگاه جدید آتش نشانی اهواز گفت: راه‌اندازی بی.آر.تی بهبود ورودی‌های شهر و باز زنده سازی کارون از جمله مهمترین برنامه‌های مدیریت شهری اهواز هستند که از سال آینده با توجه به برنامه ریزی انجام شده، اقدامات عملی در خصوص آن‌ها انجام...
یکشنبه، 16 بهمن 1401 - 23:12
شانزدهمین ایستگاه آتش نشانی اهواز و دومین ایستگاه جدید الاحداث آتش نشانی در سال جاری، افتتاح شد
شهردار اهواز با اشاره به افتتاح دومین ایستگاه آتش نشانی در سال جاری گفت: شانزدهمین ایستگاه آتش نشانی اهواز جنب انبار هلالی با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان تکمیل و تجهیز شده است تا بتواند به جمعیتی حدود ۱۸۰ هزار نفر که در این محدوده هستند خدمات رسانی کند.
یکشنبه، 16 بهمن 1401 - 23:02
افتتاح ۲ ایستگاه آتش نشانی، رونمایی از ۴۰ دستگاه اتوبوس و افتتاح پارک ریحانه در این دوره شورا
موسوی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز در آیین اففتاحیه ایستگاه آتش نشانی شهید فرهادی سلطانمش مطرح کرد؛
عضو شورای شهر اهواز گفت: تا کنون در طول دوره‌ی ششم شورای اسلامی شهر برای رفع کمبود و نیازمندی شهر به خدمات آتش نشانی، ۲ ایستگاه مجهز آتش نشانی افتتاح شده و در مسیر خدمت رسانی قرار گرفته اند، هماهنگونه که هفته اخیر علاوه بر رونمایی از خرید ۴۰ دستگاه اتوبوس، پارک ریحانه نیز به بهره برداری رسید پروژه‌ه...
یکشنبه، 16 بهمن 1401 - 22:55
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار