X

اخبار

(آرشیو ماه بهمن 1400)
کوتاه شدن فرآیند سرمایه گذاری در اساسنامه جدید/ تمام فرآیندهای سرمایه گذاری در سازمان سرمایه گذاری انجام میشود
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری، گردشگری و توسعه شهری شورای اسلامی شهر اهواز گفت: دستورالعمل جدید سرمایه گذاری بسیار کوتاه شده و سرمایه گذار تنها به سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی مراجع می کند و همه اقدامات در این سازمان انجام می شود
یکشنبه، 01 اسفند 1400 - 16:21
پیام تسلیت رئیس و اعضای شورای شهر اهواز بمناسبت در گذشت مرحوم مسعود آرائی
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در پیامی درگذشت مرحوم مسعود آرائی، از پرسنل فرهیخته و خدوم شهرداری اهواز را از سوی اعضای شورای اسلامی شهر اهواز تسلیت گفت.
شنبه، 30 بهمن 1400 - 16:25
عادل شیشه گری عضو شورای شهر اهواز:  از سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت احداث پارکینگ استقبال می‌کنیم / ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در پارکینگ طالقانی
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: تعامل با دستگاه ها جهت احداث پارکینگ ضرورت است و از سرمایه گذاران بخش خصوصی جهت احداث پارکینگ استقبال می‌کنیم.به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز عادل شیشه گری در خصوص وضعیت پروژه پارکینگ طالقانی اظهار کرد: پارکینگ خیابان طالقانی که از سال ۱۳۹۳ به حال خود رها ...
چهارشنبه، 27 بهمن 1400 - 14:01
برگزاری مراسم فرهنگی و اهدای جوایز به پرسنل شورا
طی برگزاری مراسمی به مناسبت میلاد حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر، ضمن برگزاری سخنرانی فرهنگی، از پرسنل شورا و فرزندان پرسنل در مراسمی به قید قرعه تجلیل به عمل آمد.
دوشنبه، 25 بهمن 1400 - 12:27
عقل سلیم از حضور سگ‌های بلاصاحب در محیط زندگی انسان حمایت نمی‌کند
رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر اهواز؛
رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر اهواز در خصوص معضل سگ‌های بلاصاحب گفت: اگر داده های علمی که درخصوص آلودگی ها و گزیدگی های این حیوانات و عوارض آن همچون کیست های هیداتیک، بیماری هاری برای انسان و حیوانات اهلی، نقص عضو دائم و عوارض های روانی ماندگار به خصوص برای کودکان و بانوان به اطلاع عقل سلیمی برسد...
جمعه، 22 بهمن 1400 - 12:12
تجهیزات خاص برای زنده‌ گیری سگهای بلاصاحب تا عید نوروز در نظر گرفته شود
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز نیز در جلسه بررسی وضعیت سگ های بلاصاحب با اشاره به وضعیت بغرنج وجود سگهای بلاصاحب در اهواز گفت: شهر محل زندگی مردم است و امروز افرادی که در نقطه مقابل مردم قرار گرفته اند در حال به خاطره انداختن شهر هستند.
پنجشنبه، 21 بهمن 1400 - 15:54
دعوت رئیس شورای شهر اهواز از مردم برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن
۲۲ بهمن یاد آور حماسه ها، رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیز ایران است که عشق به انقلاب و امام راحل و سربلندی وطن را یکپارچه و بی واهمه فریاد زدند.
پنجشنبه، 21 بهمن 1400 - 14:33
تحقق بودجه ۱۴۰۱ تغییرات محسوسی را رقم می زند
شیشه گری در نطق پیش از دستور خود در صحن شورای اسلامی شهر اهواز؛
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: با تحقق بودجه ۱۴۰۱ شهرداری، شرایط محیطی در شهر تا حد قابل توجهی بهبود یافته و تغییراتی محسوس رقم می خورد.
پنجشنبه، 21 بهمن 1400 - 03:30
در خصوص امنیت مردم نمی توانیم کوتاه بیاییم
شهردار اهواز در جلسه رسیدگی به وضعیت سگ‌های بلاصاحب؛
شهردار اهواز خطاب به شهرداران مناطق در خصوص جمع‌آوری سگ‌های بلاصاحب گفت: امنیت مردم در شهر بسیار مهم است و در این خصوص نمی توانیم کوتاه بیاییم؛ اگر در سال‌های گذشته به صورت جدی با این پدیده برخورد می‌شد، اکنون با این مشکل مواجه نمی‌شدیم. اکنون هم اگر در این زمینه برخورد نکنیم، در شهر فاجعه رخ می‌دهد...
چهارشنبه، 20 بهمن 1400 - 18:48
در کنترل جمعیت سگ‌های بلاصاحب اهواز عذری پذیرفته نیست
رئیس شورای شهر اهواز:
رئیس شورای شهر اهواز با بیان اینکه دیگر عذری از شهرداران مناطق در خصوص کنترل جمعیت سگ‌های بلاصاحب پذیرفته نیست، گفت: در صورت کنترل نشدن جمعیت سگ‌های بلاصاحب در سال جاری، سال آینده تعداد این سگ‌ها چند برابر می‌شود.
چهارشنبه، 20 بهمن 1400 - 18:40
میز خدمت منطقه فاز ۱ پادادشهر
با حضور رئیس شورای شهر و شهردار اهواز برگزار شد؛
میز خدمت منطقه ۱ پادادشهر با حضور محمودی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز و امینی شهردار اهواز در مسجد چهارده معصوم علیهم السلام با حضور جمعی از اهالی منطقه و مسجد برگزار شد.
چهارشنبه، 20 بهمن 1400 - 00:13
سود پسماند های شهر باید در شهر بماند/ضرورت احداث کارخانه های بازیافت در اهواز
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در دیدار با وزیر کشور به اهمیت احداث کارخانه های بازیافت در اهواز اشاره کرد و گفت: سود پسماندهای شهر در حال حاضر با تحویل پسماندها و انتقال آنها به استان های دیگر از شهر خارج شده و ضروری است که سود این پسماندها در شهر بماند.
ﺳﻪشنبه، 19 بهمن 1400 - 14:30
تفاهم برای رفع موانع خط انتقال برق در پروژه میدان ورودی کوی مجاهد
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز از بازدید اعضای هیئت رئیسه شورا به همراه مدیرعامل شرکت توزیع برق اهواز از پروژه میدان ورودی کوی مجاهد اهواز و رفع مشکل خط انتقال برق این پروژه که طی سالیان قبل ایجاد مشکل کرده بود، خبر داد.
ﺳﻪشنبه، 19 بهمن 1400 - 10:12
میز خدمت شورای اسلامی شهر اهواز شهرداری برگزار شد
میز خدمت این هفته شورای شهر اهواز با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اهواز و مدیران شهرداری در مصلی مهدیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
جمعه، 15 بهمن 1400 - 20:17
این تصمیم برای سرعت بخشی به پروژه‌های عمرانی و اولویت دار و صیانت و حفظ سرمایه شهرداری است
تشریح لایحه فروش املاک شهرداری توسط نائب رئیس شورای شهر اهواز؛
نایب رئیس شورای شهر اهواز گفت: اینکه شهرداری با فروش برخی زمین‌ها قصد پرداخت حقوق کارکنان و هزینه‌های جاری خود را دارد صحت نداشته و بلکه عواید حاصل از فروش این زمین‌ها لزوماً باید صرف پروژه‌های عمرانی و اولویت‌دار شهرداری شود
پنجشنبه، 14 بهمن 1400 - 02:02
دست از قلع و قمع درختان کنوکارپوس بردارید
عضو شورای شهر اهواز:
رییس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر اهواز با بیان اینکه هیچ منبع معتبر علمی دال بر سمی و مضر بودن درخت کنوکارپوس وجود ندارد از مسوولان و مدیران شهری اهواز خواست دست از قلع و قمع درختان بردارند.
پنجشنبه، 14 بهمن 1400 - 01:55
ضرب العجل زمانی به شهرداری و سایر دستگاه‌های  مرتبط به منظور ساماندهی و کنترل جمعیت سگ‌های بلاصاحب
رئیس شورای شهر اهواز تذکر داد؛
رئیس شورای شهر اهواز گفت: هفته آینده جلسه فوق العاده شورای شهر اهواز به منظور پیگیری و ساماندهی معضل سگ‌های بلاصاحب با حضور مدیران شهری، بهداشت، دامپزشکی و سایر دستگاه‌های مرتبط در شورای شهر برگزار خواهد شد
پنجشنبه، 14 بهمن 1400 - 01:39
نشست مشترک رئیس شورای شهر و مدیرعامل برق اهواز جهت همکاری بیشتر
رئیس شورای شهر اهواز در دیدار با مدیرعامل برق اهواز از آمادگی شهرداری و شورای شهر این کلانشهر برای همکاری با مجموعه صنعت برق جهت تبادل نظر و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خبر دادبه گزارش امید جنوب ، به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز سیاوش محمودی رئیس شورای شهر اهواز در دیدار با مدیرعا...
دوشنبه، 11 بهمن 1400 - 14:33
سرانه فضای سبز در اهواز یک سوم میزان استاندارد هم نیست/ جدال بر سر درخت کنوکارپوس پایه علمی ندارد
رئیس کمیسیون فضای سبز و محیط زیست شورای شهر اهواز گفت: در استانداردهای جهانی، سرانه فضای سبز مورد قبول برای هر شهروند در کلانشهر‌ها و شهرهای بزرگ را ۲۰ تا ۲۵ متر می‌دانند.
دوشنبه، 11 بهمن 1400 - 09:21
شرکت‌های آلاینده در مسئولیت اجتماعی خود کوشا باشند
عضو شورای شهر اهواز:
رئیس کمیسیون محیط زیست و فضای سبز شورای اسلامی شهر اهواز گفت: بر اساس یک فهم و درک مشترک نسبت به چالش‌ها و مشکلات موجود باید در زمینه آلایندگی ورود کنیم تا شرکت‌ها با علم و اشرافیت نسبت به مسئولیت‌های اجتماعی خود در قبال این وظیفه کوشا باشند.
دوشنبه، 11 بهمن 1400 - 09:09
صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار