X

اخبار

(آرشیو ماه آبان 1402)
حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در منطقه اکباتان
رئیس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز با حضور در کنار مردم در منطقه اکباتان، پیگیر مسائل و مشکلات مردم این منطقه شدند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر اهواز، روز شنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۲ رئیس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز با حضور در میان مردم منطقه اکباتان، از نزدیک مشکلات و درخواست‌های شه...
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 16:17
معارفه مشاوران شورای اسلامی کلانشهر اهواز + تصاویر
طی آئینی مشاوران شورای اسلامی شهر اهواز در حوزه های حمل و نقل، شهرسازی و معماری، عمران و پیگیری و اجرا، معرفی شدند.
یکشنبه، 21 آبان 1402 - 15:37
میز خدمت شورای شهر و شهرداری اهواز در مصلی مهدیه امام خمینی (ره) اهواز
میز خدمت این هفته شورای شهر و شهرداری اهواز با حضور عادل شیشه گری رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر اهواز، مسئولین پیگیریی شورای شهر و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.
جمعه، 19 آبان 1402 - 20:40
 بازدید اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز از سایت اداری شهرداری منطقه ۳ اهواز
بازدید رئیس کمیسیون خدمات شهری و رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر اهواز از سایت اداری شهرداری منطقه ۳ اهواز
چهارشنبه، 17 آبان 1402 - 20:31
هشدار رئیس شورای اسلامی شهر اهواز به مدیران کم کار
رئیس شورای شهر اهواز با تاکید بر ضرورت همراهی شهرداری برای رفع مشکلات مناطق آسیب پذیر، به مدیران کم کار هشدار داد.
دوشنبه، 15 آبان 1402 - 23:20
 ملاقات مردمی رئیس و اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار و رئیس و اعضای هیأت رئیسه شورا پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
یکشنبه، 14 آبان 1402 - 12:54
برگزاری پنجاه و ششمین جلسه كميسيون حمل و نقل و ترافیک شوراي اسلامی اهواز
پنجاه و ششمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستور کار بررسی ارائه گزارش از پروژه‌های حوزه حمل و نقل و ترافیک (قطار شهری ، بی آر تی ، اصلاحات هندسی ، پل عابر پیاده و مسیر دوچرخه و .... )برگزار شد.
یکشنبه، 14 آبان 1402 - 12:49
هفتاد و هفتمین جلسه كميسيون عمران شهرسازی و معماری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
هفتاد و هفتمین جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار ارائه گزارش پنجره واحد شهرسازی و لایحه ترک تشریفات سطح صفر تقاطع غیر همسطح میدان دانشگاه برگزار شد.
یکشنبه، 14 آبان 1402 - 12:41
حضور اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان
راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در اهواز با حضور پرشور مردم و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد.
شنبه، 13 آبان 1402 - 19:22
توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل مستلزم حمایت‌های ملی است
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز:
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقلی نیازمند حمایت‌های ملی همچون اوراق مشارکت است؛ امروز کلانشهری مثل اهواز نیاز مبرم به این اوراق مشارکت دارد، مخصوصا برای خرید اتوبوس دارد.
جمعه، 12 آبان 1402 - 15:47
حضور رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در نشست کمیسیون حقوقی و اقتصادی شصت و نهمین مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهر ها و مراکز استان در مشهد مقدس
رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در شصت و نهمین جمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان در مشهدس مقدس با حضور در کمیسیون حقوقی و اقتصادی در خصوص مسائل، چالش ها و راهکارهای این حوزه با سایر اعضای کمیسیون بحث و گفتگو کرد.
جمعه، 12 آبان 1402 - 15:41
 ملاقات مردمی نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
ملاقات عمومی نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم برگزار شد و عبدالزهرا سنواتی پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
پنجشنبه، 11 آبان 1402 - 13:48
برگزاری چهل و ششمین جلسه کمیسیون حقوقی و املاک و نظارت
رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شهرداری از بررسی دستور کارهای لایحه مزایده عمومی تعدادی از اراضی و املاک شهرداری، لایحه بهره برداری موقت دادگستری از ساختمان برق منطقه ای به مالکیت شهرداری و لایحه ادامه استفاده موسسه خیریه کریم اهل بیت (ع) از زمین شهرداری برای امور درمانی نیازمندان در چهل و ششمین جلسه این...
چهارشنبه، 10 آبان 1402 - 23:47
لزوم رفع مشکلات پروژه های سرمایه گذاری/ هنوز هیچکدام از پروژه های سرمایه گذاری شهرداری اهواز شروع نشده است
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر اهواز با اشاره به درآمدزایی خوب کلانشهرهایی که در جذب سرمایه‌گذاری عملکرد بهتری داشتند، گفت: در این راستا 19 پروژه به ارزش ۵۸۰۰ میلیارد تومان در شورای شهر مصوب شده است اما با وجود گذشت هشت ماه از ابتدای سال ۱۴۰۲ هیچ کدام از این پروژه ها کلید نخورده و شروع نشده است...
چهارشنبه، 10 آبان 1402 - 11:00
 یکصد و سی و چهارمین جلسه صحن شورای اسلامی شهر اهواز به روز دیگری موکول شد
یکصد و سی و چهارمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر اهواز امروز دوشنبه هشتم آبان ماه به علت برگزاری تجمع حمایتی از مردم مظلوم غزه در یکی از مناطق اهواز و حضور اعضای شورای اسلامی شهر اهواز در این تجمع برگزار نشد و به روز دیگری موکول شد.
دوشنبه، 08 آبان 1402 - 12:11
هفتاد و ششمین جلسه كميسيون عمران شهرسازی و معماری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
هفتاد و ششمین جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار ارائه گزارش معاونت عمران شهرداری در خصوص پروژه‌ ساختمان شهرداری ، ارائه گزارش عملکرد سازمان زیباسازی برگزار شد.
یکشنبه، 07 آبان 1402 - 22:32
ملاقات مردمی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه ۷ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار و رئیس شورا پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
یکشنبه، 07 آبان 1402 - 22:12
چهل و نهمین جلسه کمیسیون محیط زیست فضای سبز و سلامت شورای شهر اهواز برگزار شد
چهل و نهمین جلسه کمیسیون محیط زیست فضای سبز و سلامت شورای اسلامی شهر با دستورکار بازدید و بررسی وضعیت کمربند سبز اهواز برگزار شد.
یکشنبه، 07 آبان 1402 - 09:04
هفتاد و هفتمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز برگزار شد
هفتاد و هفتمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر با دستورکار ۱) لایحه تفریغ بودجه و گزارش حسابرسی سال ۱۴۰۰ سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات ، ۲) لایحه تفریغ بودجه و گزارش حسابرسی سال ۱۴۰۰ سازمان آرامستان‌ها ، ۳) لایحه درخواست پشتیبانی سازمان پایانه‌های شهرداری اهواز بابت تامین اعتبار پردا...
شنبه، 06 آبان 1402 - 13:02
  بازدید رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز از  شهرک اکباتان اهواز
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در بازدید از تعدادی از خیابان‌های اکباتان ، دستور دادند تا مسیر تردد این خیابان ها طی چند روز آینده هموارسازی، زیرسازی و پاکسازی شود.
پنجشنبه، 04 آبان 1402 - 21:02
صفحه 2 از 3ابتدا   قبلی   1  [2]  3  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار