X

اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 19 خرداد 1403
شهرداری خسارت حفاری دستگاه های دیگر  را پیگیری کند/ لزوم اندیشیدن تمهیدات برای برگزاری انتخابات پرشور

  شهرداری خسارت حفاری دستگاه های دیگر را پیگیری کند/ لزوم اندیشیدن تمهیدات برای برگزاری انتخابات پرشور

رئیس شورای شهر اهواز با تاکید بر لزوم بکارگیری تمام امکانات فرهنگی و تبلیغی برای برگزاری انتخابات پرشور در اهواز گفت: انتخابات ریاست جمهوری به یک کارزار برای ملت ایران تبدیل شده است.
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر اهواز سید محمد علی پورموسوی روز شنبه ۱۹ خرداد در یکصد و پنجاه و یکمین جلسه فوق‌العاده شورای شهر اهواز با ابراز گله‌مندی از انباشت زباله در برخی مناطق اهواز اظهارکرد: انباشت زباله در برخی مناطق اهواز به ویژه منطقه ۶، زیبنده مردم اهواز نیست به رغم انجام اقدامات صورت گرفته برای رفع این مشکل اما شرایط این منطقه نیاز به رسیدگی فوری دارد.

رییس شورای شهر اهواز با بیان اینکه جمع‌آوری پسماند و حمل زباله باید به طور منظم و روزانه انجام شود گفت: شهرداری اهواز موظف است با پیمانکارانی برای جمع آوری زباله همکاری کند که سابقه کاری خوبی دارند.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: کمیسیون عمرانی شورا باید شهرداری اهواز را ملزم کند تا پیگیری جبران خسارات ناشی از حفاری سایر دستگاه‌ها به شهر باشد.

پورموسوی اظهار کرد: نیروهای خدماتی شهرداری نباید به مسائل سیاسی ورود کنند و باید به دور از هر تنشی به وظایف خود عمل نمایند.


💢ممنوعیت طرح مباحث تنش‌زا تا پایان انتخابات در شورای شهر اهواز

رییس شورای شهر اهواز همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم بکارگیری تمام امکانات فرهنگی و تبلیغی برای برگزاری انتخابات پرشور در اهواز بیان کرد: مهمترین رویداد این روزها که به یک کارزار برای ملت ایران تبدیل شده بحث انتخابات ریاست جمهوری است.

وی گفت: به همین دلیل باید تمام تمهیدات لازم برای برگزاری این انتخابات در اهواز آماده شود.

پورموسوی با اشاره به اینکه نشست امروز به صورت فوق‌العاده برگزار شده است ادامه داد: طبق تصمیم اعضای شورای شهر اهواز با توجه به شرایط فعلی کشور تا پایان انتخابات ریاست جمهوری، جلوگیری از طرح مباحث تنش‌زا در جامعه ضروری است.

رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز اظهار کرد: همچنین رسیدگی به موضوع عملکرد شهردار اهواز نیز تا پایان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری انجام نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شورای شهر اهواز هیچ سستی در مقابل کم‌کاری مدیران مربوطه نخواهد داشت افزود: شورای شهر اهواز تصمیم دارد تا اتفاقات خود را در شهر رقم بزند و هیچ چیز مانع انجام این کار نخواهد شد.

💢لزوم اخذ نظر کمیسیون‌های محیط زیست و فرهنگی برای ساخت پارک در اهواز

رییس شورای اسلامی اهواز در ادامه این نشست اظهار کرد: برای ساخت پارک در اهواز از این پس باید نظر کمیسیون‌های محیط زیست و فرهنگی شورا از سوی شهرداری دریافت شود.

پورموسوی تاکید کرد: در غیراینصورت هیچگونه طرح احداث پارک در اهواز از سوی شورا تایید نخواهد شد.

تصاویر مرتبط
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار