X

اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 21 فروردین 1403
نگرانی از وضعیت آبگرفتگی ها در اهواز
پورموسوی :

  نگرانی از وضعیت آبگرفتگی ها در اهواز

رئیس شورای شهر اهواز با اشاره سابقه آبگرفتگی در اهواز گفت: طرح ضربتی علاج بخشی باید تکمیل می شد اما بعد از حدود سه سال این شرایط را داریم و نگران هستیم.
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر اهواز سیدمحمدعلی پورموسوی پس از لغو یکصد و چهل و هشتمین جلسه صحن شورای اهواز برای دوازدهمین بار در روز دوشنبه ۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۳ اتفاق افتاد اظهار کرد: باز هم از حضار جلسه به علت به حد نصاب نرسیدن حضار و لغو جلسه معذرت خواهی می کنم.

وی با اشاره صحبت های مطرح شده از سوی برخی از اعضای شورا در روزهای اخیر گفت: درمورد حرف هایی که گفته شده پاسخی نداریم و همه را به سیدالشهدا و قمر بنی هاشم می سپارم تا بروند آنجا پاسخ دهند.

رئیس شورای شهر اهواز گفت: می گویند سیاه نمایی می شود در حالی که باید موضوعات مطرح شود و پیگیری شود. هیچکس منکر اقدامات مثبتی که در این دوره شده نیست. حدود سه سال است در زمینه های مالی، عمرانی و برخی خریدها کارهایی انجام شده است اما کسی برنده است که بتواند نمره قابل قبولی در همه دروس بگیرد.

پورموسوی عنوان کرد: در ابعاد مالی انتقاداتی داریم وام هایی گرفته شده و وثیقه هایی گرو گذاشته شده است که دوره پرداختشان برای آیندگان می ماند. در بحث خرید اتوبوس و نوسازی تاکسی ها اقدامات خوبی انجام شده است اگر چه فاصله با استاندارد بسیار زیاد است. البته در بسیاری از موضوعات گره هایی داریم.

وی بیان کرد: درمورد پرسنل شهرداری بحث کردند که در ایام بارندگی زحمت کشیدند. من دست پرسنل شهرداری و آبفا که در دل آب غوطه می خوردند تا دفع آب های سطحی انجام شود را می بوسم. کور شود کسی که از زحمت پرسنل چشم پوشی کند. ما بهترین ها را برای پرسنل آرزو داریم و سعی می کنیم فراهم کنیم.

وی افزود: در اهواز سابقه آبگرفتگی داریم کارهایی در قالب طرح ضربتی علاج بخشی انجام شده بود که گفتیم تکمیل شود اما بعد از حدود سه سال این شرایط را داریم و نگران هستیم در حالی که باید این موضوع را حل می کردیم.


تصاویر مرتبط
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار