X

اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 23 دی 1402
اعضای غایب شورا باید حرف هایشان را در صحن شورا بزنند
رئیس شورای شهر اهواز:

  اعضای غایب شورا باید حرف هایشان را در صحن شورا بزنند

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به عدم حضور برخی از اعضای شورا در جلسه صحن شورا گفت: در آستانه انتخابات، سال نو و عید سعید فطر و برگزاری کنگره شهدای خوزستان هستیم که این روزها بسیار مهم هستند؛ لذا اعضای شورای غایب باید می‌آمدند و در جلسه حرف‌هایشان را می‌زدند.
امتیاز: Article Rating
سید محمدعلی پورموسوی در خصوص لغو یکصد و چهل و سومین(مکرر۸) جلسه شورای شهر اهواز ، اظهار کرد: امروز قرار بود این جلسه مکرر بدون حضور خبرنگاران به صورت غیرعلنی و غیرمستمع و صرفا با حضور اعضای شورای شهر برگزار شود تا در یک جلسه غیر علنی به بعضی از ایرادات و اشکالات فرمانداری و لوایح رسیدگی شود.

وی افزود: متأسفانه باز هم دوستان این را هم برنتافتند و در جلسه شرکت نکردند. اعضایی که در جلسه حضور پیدا نمی‌کنند چند سوال داشتند که یکی از حقوقدان های شورا به ریز و دقیق به سوال‌های آنان پاسخ داد تا دیگر جای مجادله وجود نداشته باشد البته خودشان می‌توانستند بروند تحقیق کنند.

وی افزود: در آستانه انتخابات، سال نو و عید سعید فطر و برگزاری کنگره شهدای خوزستان هستیم که این روزها بسیار مهم است. بنابراین اعضای شورای غایب باید می‌آمدند و در جلسه حرف‌هایشان را می‌زدند.

رئیس شورای شهر اهواز گفت: در حال حاضر این دوستان تنها گزینه‌ای را که باقی گذاشتند این است که به هر قیمتی شهردار را حفظ کنند. ما با شهردار مشکلی نداریم و بحث‌مان در مورد کارکرد و قدرت اجرایی وی است. اینکه کسی بخواهد به هر قیمتی و به هر دلیلی شهر یا شورا را فدای یک نفر کند کار درستی نیست.

تصاویر مرتبط
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار