X

اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 02 آذر 1402
آب‌گرفتگی برخی از نقاط اهواز به‌دلیل خطای انسانی است
عضو شورای شهر اهواز :

  آب‌گرفتگی برخی از نقاط اهواز به‌دلیل خطای انسانی است

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر اهواز گفت: در برخی نقاط سال گذشته آب‌گرفتگی نداشتیم اما امسال دچار این معضل شدند و این قطعا به‌دلیل خطای انسانی است که عدم توجه مدیریت شهری به کارهای کارشناسی کاملا مشهود بود.
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر اهواز محمدمهدی مطیعی عضو شورای اسلامی شهر اهواز با بیان اینکه علت آب‌گرفتگی‌ها یک علت نیست، اظهار کرد: موضوع و اهمیت دفع آب‌های سطحی آن‌چنان که مدنظر شورا بود مورد توجه مدیریت شهری قرار نگرفته است.

وی با اشاره به عدم توجه به عواقب و عوارض ناشی از بارش‌ها از جمله انسداد مسیرها عنوان کرد: روز بارندگی اعضای شورا کف میدان بودند و مشاهده کردند در برخی بخش‌ها سطح آب پایین آمده و در برخی بخش ها سطح آب بالا رفته، زمانی که علت را جویا می‌شدیم می‌گفتند دو پمپ داریم اما یکی به دلیل مشکل برق موتور کار نمی‌کند لذا این مسئله حکایت از آن دارد از سوی مدیریت شهری برای اتفاقاتی مثل قطع برق، پیش‌بینی کامل و جامعی صورت نگرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز با بیان اینکه ستاد بحران برای پرداخت به مشکلات این‌چنینی است، تصریح کرد: در برخی نقاط سال گذشته آب‌گرفتگی نداشتیم اما امسال دچار این معضل شدند و این قطعا به دلیل خطای انسانی است که عدم توجه مدیریت شهری به کارهای کارشناسی کاملا مشهود بود.

وی خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم آن‌طور که باید و شاید در حوزه آماده باش و پای کار بودن در مجموعه مدیریت شهری شکل نگرفت و ارائه گزارش‌ها براساس اولویت‌ها انجام نشده و این موضوع باید به صورت ریشه‌ای رفع شود.

مطیعی تاکید کرد: زمانی که اولویت‌ها از سوی مدیریت شهری مورد توجه قرار نمی‌گیرد، این‌گونه مورد غفلت قرار می‌گیرند و شرایط همین می‌شود که مردم اهواز دیدند./فارس

تصاویر مرتبط
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار