X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آبان 1402
هشدار رئیس شورای اسلامی شهر اهواز به مدیران کم کار

  هشدار رئیس شورای اسلامی شهر اهواز به مدیران کم کار

رئیس شورای شهر اهواز با تاکید بر ضرورت همراهی شهرداری برای رفع مشکلات مناطق آسیب پذیر، به مدیران کم کار هشدار داد.
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر اهواز، سیدمحمدعلی پورموسوی روز دوشنبه در صد و سی و چهارمین جلسه شورای شهر اهواز بیان کرد: اگر تا سه روز آینده نسبت به رفع مشکلات مناطق آسیب پذیر شهر اقدامی انجام نشود روش دیگری را اتخاذ می‌کنم.

وی با اشاره به مناطق آسیب‌پذیر از بارندگی افزود: در برخی از مناطق اهواز به ویژه در نقاط حاشیه‌نشین پروژه‌های زیرساختی خوبی انجام شده اما نیمه‌کاره مانده است و بارندگی به کار آسیب می‌زند لذا باید این موضوع جدی گرفته شود.

رییس شورای شهر اهواز گفت: شاید بیش از یک هزار میلیارد ریال صرف این پروژه ها شده اما به دلیل پرداخت نشدن پول به پیمانکار به حال خود رها شده‌اند. آیا لازم است که ما با سازمان‌های شهرداری هم نقدی حساب کنیم؟ این چه مدیریتی است؟

وی افزود: چند روز گذشته بارندگی خفیفی در اهواز داشتیم که باز هم شاهد آب‌گرفتگی در برخی مناطق بودیم لذا برای اینکه دچار تبعات سنگین نشویم، باید ستادی در این خصوص تشکیل شود.

«دیگر نامه‌ای به شهرداری ارجاع نمی‌دهم»

پورموسوی با اشاره به شکایت‌های مردمی و نامه‌های ارسالی به شورا بیان کرد: تمام درخواست‌های مردمی را از سوی شهردار پیگیری می‌کنم اما اخیرا متوجه برخورد نامناسب یکی از مسئولان شهرداری با پرسنل شدیم.

رییس شورای شهر اهواز گفت: اگر قرار است موضوعات ارجاع شده به شهردار منجر به گرو کشی و برخورد با پرسنل شود دیگر نامه‌ای به شهرداری ارجاع نمی‌دهم. برخورد با پرسنلی که یک سال به پایان خدمت او باقی مانده، کار اخلاقی نیست و معتقدیم که نباید با شخصیت مردم بازی شود.

«اجرای پنجره واحد خدمات شهرسازی بلای جان ساکنین منطقه ۲ شده است»

وی افزود: اعضای شورای شهر، در زمینه خدمت به مردم همواره با یکدیگر متحد هستند. اجرای پنجره واحد خدمات شهرسازی (مجوزهای ملکی) بلای جان ساکنین منطقه ۲ شده که باید به این موضوع رسیدگی شود.

پورموسوی در پایان گفت: امیدوارم در این دوره بتوانیم مشکلات مردم اهواز را کاهش دهیم و تغییر محسوسی در سطح شهر ایجاد شود.

در این نشست تفریغ بودجه و گزارش حسابرسی سال ۱۴۰۰ سازمان های فناوری اطلاعات و ارتباطات و آرامستان‌ها، تفاهم نامه فی مابین شهرداری و سپاه استان جهت احداث پارک ساحلی غربی حدفاصل نخلستان تا پل ششم به تصویب اعضای شورا رسید.

تصاویر مرتبط
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار