X

اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 مرداد 1402
لزوم توجه به اعتدال در پوشش اخبار مثبت و منفی

  لزوم توجه به اعتدال در پوشش اخبار مثبت و منفی

شهردار اهواز گفت: ما معتقدیم اخبار علاوه بر خوبی‌ها، کاستی‌ها را نیز باید پوشش دهد اما صرفا پوشش اخبار منفی با توجه به حجم تولید اخبار منفی رسانه‌های معاند، موجب تزریق ناامیدی در جامعه میشود.
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز، رضا امینی شهردار اهواز در نشست مشترک اعضای شورای شهر و رئیس سازمان صدا و سیما خوزستان به مناسبت روز خبرنگار ضمن تبریک این روز گفت: مقام معظم رهبری می‌فرماید هشت سال جنگ تاریخ ما را تغذیه می‌کند و باید به یاد داشته باشیم که در آن شرایط مسئولین چگونه به مردم در آن شرایط سخت جنگی خدمات می‌دادند و این باید الگویی باشد برای ما که در این دوره زندگی می‌کنیم.

وی افزود: مدیریت صدا و سیما بسیار خوب بوده که به خط اعتدال همواره نزدیک است و از این بابت خرسندیم.

شهردار اهواز پیشنهاد داد: می‌توان با توجه به تعطیلی پنجشنبه در این روز برنامه‌ای را تدارک دید که مدیران شهرداری و حتی سایر مدیران به صورت برخط حاضر بوده و پاسخگوی مردم باشند.

وی ادامه داد: استویو صدای شهر راه اندازی شد و بنا داریم استودیو سیمای شهر نیز با هماهنگی صدا و سیما راه اندازی شود تا ارتباط از طریق رسانه ملی که همواره مورد اطمینان مردم است در حوزه مدیریت شهری نیز برقرار شود.

امینی تاکید کرد: ما معتقدیم اخبار علاوه بر خوبی‌ها، کاستی‌ها را نیز باید پوشش دهد اما صرفا پوشش اخبار منفی با توجه به حجم تولید اخبار منفی رسانه‌های معاند، موجب تزریق ناامیدی در جامعه میشود.

وی با اشاره به صلاحیت هر سیزده عضو شورا، همراهی اعضای شورا را نقطه مثبتی در پیشبرد طرح‌های عمرانی و خدماتی برای مردم دانست و در این خصوص ابراز امیدواری کرد.

ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار