X

اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 02 تیر 1401
آمادگی جهاد دانشگاهی خوزستان برای طراحی نظام‌نامه سنجش ساختمان‌های ناایمن
معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان خبر داد:

  آمادگی جهاد دانشگاهی خوزستان برای طراحی نظام‌نامه سنجش ساختمان‌های ناایمن

معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان از آمادگی این مجموعه برای طراحی نظام‌نامه سنجش و پایش ساختمان‌های ناایمن اهواز خبر داد.
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز ، دکتر نوید سیاه‌پلو در نشست سه جانبه جهاد دانشگاهی با اعضای شورای شهر و مدیران ارشد شهرداری اهواز که (اول تیرماه) در شورای شهر اهواز برگزار شد، ضمن معرفی امکانات و مراکز جهاد دانشگاهی خوزستان، اظهار کرد: امیدواریم این جلسه آغازی بر همکاری‌های بیشتر، موثر و مستمر باشد.

وی ادامه داد: در خصوص بحث ساختمان‌های ناایمن پیشنهادی به نظام مهندسی ساختمان خوزستان دادیم و اعلام کردیم که آماده‌ایم یک نظام‌نامه سنجش و پایش ساختمان‌های ناایمن را در جهاد دانشگاهی طراحی کنیم‌. در این راستا، چک‌لیستی که بر اساس آن می‌توان ساختمان‌ها را بررسی کرد، طراحی خواهد شد.

معاون پژوهشی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان گفت: در خصوص برنامه افق ۱۴۰۵ شهرداری اهواز، سازمان جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از دعوت‌شدگان به کمیته‌ها، کمک می‌کند. البته ما در برنامه دوم، بخش کمیته فنی و عمرانی را هدایت کردیم و تجربیات خوبی در این حوزه داریم و بدنه شهرداری را به صورت کامل می‌شناسیم.

سیاه‌پلو در پایان عنوان کرد: در خصوص استفاده از مصالح قابل بازیافت کارهایی آغاز شده است مثلا استفاده از لاستیک فرسوده که می‌تواند در تولید آسفالت، لاستیک و... کمک کند. مجموعه جهاد دانشگاهی در همه زمینه‌ها آماده همکاری با شهرداری اهواز است/ایسنا
تصاویر مرتبط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار