X

اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 02 تیر 1401
موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان می‌تواند "دانشگاه حل‌مساله" باشد
عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان:

  موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان می‌تواند "دانشگاه حل‌مساله" باشد


عضو هیات علمی معماری موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان از آمادگی این مجموعه برای نقش‌آفرینی به عنوان دانشگاه حل مساله برای شهرداری اهواز خبر داد.
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز ، دکتر حمیدرضا هلاکویی در نشست سه جانبه جهاد دانشگاهی و اعضای شورای شهر و مدیران ارشد شهرداری اهواز که (اول تیرماه) در شورای شهر اهواز برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه‌ها در بخش پژوهش، مراکز حل مساله هستند؛ در همه جای دنیا  هر دستگاه و سازمانی مساله‌ای دارد آن را به دانشگاه می‌سپارد تا فکری به حال آن کند هر چند که دانشگاه‌های نسل جدید به سمت خلق مساله نیز پیش رفته‌اند.

وی ادامه داد: ما در جهاد دانشگاهی یک تیم مجموعه‌ای هستیم. آنچه که مهم است پیام و هدف این جلسه است و مجموعه جهاد دانشگاهی خوزستان اعلام آمادگی می‌کند برای شهرداری اهواز به عنوان دانشگاه حل مساله نقش‌آفرینی کند و چنانچه موضوعات و مباحثی هست که به نظر می‌رسد جهاد دانشگاهی می‌تواند در آن کمک کند، برای همکاری اعلام آمادگی می‌کنیم.

هلاکویی گفت: در بسیاری از پژوهش‌هایی که در دانشگاه شهید چمران اهواز انجام شده، اعضای هیات علمی جهاد دانشگاهی نیز نقش داشته‌اند و آمادگی داریم که با تمام توان برای حل مسائل کمک کنیم/ ایسنا
تصاویر مرتبط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار