X

اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 29 خرداد 1401
راه اندازی جاده سلامت اهواز در آینده ای نزدیک
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر خبر داد :

  راه اندازی جاده سلامت اهواز در آینده ای نزدیک

سید محسن موسوی زاده گفت : با هم اندیشی پیرامون ظرفیت سنجی پارک های سطح شهر در جهت دستیابی به سلامت عمومی و ترغیب شهروندان به ورزش همگانی جاده سلامت در شهر اهواز تاسیس و راه اندازی خواهد شد.
امتیاز: Article Rating
در بیست و نهمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی که با حضور آقای باقری از ورزشکاران مطرح و مسئول ورزش همگانی بسیج و سپاه ولیعصر استان خوزستان برگزار شد در خصوص ورزش همگانی و جاده سلامت در پارک های شهر گفتگو و هم اندیشی صورت گرفت.

موسوی زاده مخبر کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر با اشاره به اهمیت ورزش برای سلامتی به عنوان یکی از نیازهای مهم برای ترغیب شهروندان اظهار کرد: ماحصل هم اندیشی در خصوص این موضوع نتیجتاً برگزاری جلسات متعدد و مستمر با حضور اعضای کمیسیون و معاونت فرهنگی با مناطق هشتگانه بود تا با بررسی و ظرفیت سنجی پارک های سطح شهر بتوان مکانهای مستعد و قابل استفاده را پرورش و راه اندازی کرد .

وی افزود: ایجاد ارتباط با واحد های فرهنگی ادارات و همچنین سازمان هایی که از سالن های ورزشی برخوردارند از دیگر پیشنهادات مطرح شده بود که نهایتاً رایزنی و برگزاری جلسات با واحدهای مربوطه برای استفاده بهینه از این امکان از دیگر موضوعات مورد بررسی در کمیسیون بود.

موسوی زاده دیگر موضوع مورد بررسی در کمیسیون را درخواست بانوان فعال اجتماعی عنوان نمود و بیان کرد: جمعی از خواهران جهادی و فعال در حوزه علمیه درخواست خود را مبنی بر عدم حضور عضو خانم در شورای شهر و همچنین به عنوان مشاور ریاست شورا و شهردار اهواز مطرح نمودند و خواستار رفع این خلا و پررنگ نمودن نقش و حضور بانوان در حوزه های مدیریت شهری بودند.

وی موضوع سلامت بانوان را بسیار مهم ارزیابی نموده و افزود : درخواست و پیشنهاد بانوان با استقبال از سوی اعضای شورا مواجه شد و مقرر شد جلساتی به صورت مستمر در آینده نزدیک در این خصوص برگزار گردد تا بتوان از این ظرفیت عظیم در سطح شهر و ارگان های مختلف استفاده کرد.

موسوی زاده در پایان به برگزاری جلسات هم اندیشی با نهادهای مختلف از جمله نهاد کتابخانه ها و سازمان تبلیغات اسلامی اشاره نمود و عنوان کرد : بدلیل توقع شهروندان از مدیریت شهری استفاده از ظرفیت های شهرداری در امور فرهنگی و اجتماعی بسیار حائز اهمیت است که برای دستیابی به این مهم همکاری با نهاد های مختلف و استفاده از ظرفیت های آنها در این راستا موضوع مهمی بود که به آن پرداختیم.
تصاویر مرتبط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار