X

اخبار

تاریخ انتشار: جمعه 27 خرداد 1401
 انجام اقدامات لازم در خصوص کنترل معضل انباشت زباله در اهوا
عضو شورای شهر اهواز:

  انجام اقدامات لازم در خصوص کنترل معضل انباشت زباله در اهوا

حمید دغاغله درباره جمع آوری پسماندهای انباشته شده در منطقه سه اظهار کرد: اکنون از کل ظرفیت شهرداری استفاده کرده ایم تا زباله های انباشت شده و پسماند این منطقه جمع آوری شود
امتیاز: Article Rating

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز، حمید دغاغله درباره جمع آوری پسماندهای انباشته شده در منطقه سه اظهار کرد: اکنون از کل ظرفیت شهرداری استفاده کرده ایم تا زباله های انباشت شده و پسماند این منطقه جمع آوری شود.

🔹وی افزود: با توجه به اینکه اعتصاب کارگران در خصوص جمع آوری پسماند است باید بگویم این کارگران نیستند که جلوی کار را می گیرند بلکه اشخاص و باندهایی هستند که هدف مشخصی دارند.

🔹عضو شورای شهر اهواز تصریح کرد: این افراد جز تخریب وجه شهر و ازبین بردن فرصت های سرمایه گذاری هدف دیگری ندارد.

🔹دغاغله بیان کرد: همانگونه که در شرکت های نفت و حفاری با این اشخاص و باند فساد برخورد جدی می شود انتظار است در شهرداری هم این امر به کمک نهادهای امنیتی محقق شود.

🔹وی با بیان اینکه کارگران نماد مقاومت و سلامت شهر هستند، گفت: ما طرفدار حقوق به حق تمامی کارگران هستیم اما این اعتصاب یک دسیسه و غده سرطانی است که در شهر اهواز رشد کرده و باید جلوی آن گرفته شود.

🔹عضو شورای شهر اهواز خواستار شد: کارگران شهرداری خط و مشی خود را از لیدرهای معلوم حال جدا کنند و به مدیریت جدید شهر اطمینان کنند.

🔹دغاغله تاکید کرد: نباید دیگر شاهد صحنه های دلخراش انباشت زباله که امنیت بهداشت و زیبایی شهر را تحت شعاع قرار می دهد، باشیم.

🔹وی با اشاره به سامانه نیروی انسانی، افزود: این سامانه در تحقق حقوق کارگران بسیار موثر است و شهرداری به تنهایی قدرت برخورد با این اشخاص را ندارد و لازم است همه نهادهای مربوطه وارد شوند و به وظایف قانونی خود عمل کنند.

🔹این مقام مسئول در پایان با ذکر این نکته که تا کنون حقوق کلیه کارگران شهرداری تمام و کمال پرداخت شده، خاطرنشان کرد: افرادی که عامدانه قصد تخریب داشته و ادعا می کنند شهرداری حقوق کارگران خود را پرداخت نکرده، در پیشگاه خداوند مسئولند و باید پاسخگوی ادعاهای خود باشند.
تصاویر مرتبط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار