X

اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 26 خرداد 1401
 برای گرفتن حق آلایندگی اهواز باید رو بزنیم
رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر:

  برای گرفتن حق آلایندگی اهواز باید رو بزنیم

رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر اهواز با بیان اینکه تنها منبع درآمد شهرداری عوارض است که یا گروگان گرفته شده یا رانت شده‌اند و آن را پرداخت نمی‌کنند، گفت: شهرداری از خود درآمدی ندارد و زمانی که حق آلایندگی گروگان گرفته می‌شود نیز باید با هزار واسطه برای گرفتن حق‌مان رو بزنیم.
امتیاز: Article Rating

غلامرضا شانه‌سازان در شصتمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز (۲۵ خردادماه) با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان برگزار شد، با اشاره به دلایل روی زمین ماندن مشکلات شهر اظهار کرد: تنها منبع درآمد شهرداری عوارض است که یا گروگان گرفته شده یا رانت شده‌اند و آن را پرداخت نمی‌کنند و سرریز مشکلات به سمت شهرداری می‌رود.

به گزارش ایسنا، وی افزود: کسی ترک فعل دستگاه‌های دیگر را نمی‌بیند؛ تنها نهادی که راحت با آن برخورد می‌کنند شهرداری است که می‌بینیم حسابش را مسدود می‌کنند یا اعتصابات رخ می‌دهد.

شانه‌سازان با تاکید بر پیگیری مسائل زیست محیطی بیان کرد: وزارت نیرو باید در مورد تامین نشدن حق‌آبه تالاب‌ها جوابگو باشد. ترک فعل‌ها نیز باید مطرح شود.

رئیس کمیسیون حقوقی و املاک شورای شهر اهواز با اشاره به تاخیر در پرداخت حقوق پرسنل شهرداری عنوان کرد: شهرداری از خود درآمدی ندارد و زمانی که حق آلایندگی گروگان گرفته می‌شود نیز باید با هزار واسطه برای گرفتن حق‌مان رو بزنیم.
تصاویر مرتبط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار