X

اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 22 خرداد 1401
لزوم تدوین اطلس جامع سرمایه‌گذاری در اهواز

  لزوم تدوین اطلس جامع سرمایه‌گذاری در اهواز

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری گردشگری و توسعه شهری شورای شهر اهواز: شهرداری اهواز باید رتبه‌بندی ارزشمندی از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خود ارائه دهد. وجود اطلس جامع سرمایه‌گذاری نیز یکی از ملزوماتی است که شهرداری اهواز باید نسبت تهیه آن اقدام کند، چرا که نبود آن یکی از موانع جذب سرمایه‌گذاری است.
امتیاز: Article Rating
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز سید محمد علی پورموسوی در خصوص اطلس سرمایه گذاری برای شهر اهواز اظهار کرد: وقتی به دنبال جذب سرمایه‌گذار هستیم باید توانایی ارائه ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری را نیز داشته باشیم، در این صورت است که سرمایه‌گذار با این ظرفیت‌ها آشنا می‌شود.

وی افزود: با ارائه ظرفیت‌ها است که زمینه‌های جذب سرمایه‌گذار فراهم می‌شود، شهرداری اهواز نیز دارای ظرفیت‌های فراوانی برای سرمایه‌گذاری است؛ یکی از این ظرفیت‌ها زمین‌های شهرداری اهواز است که باید آنها را برای جذب سرمایه‌گذار مد نظر قرار داد.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز تصریح کرد: شهرداری اهواز باید رتبه‌بندی ارزشمندی از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خود ارائه دهد. وجود اطلس جامع سرمایه‌گذاری نیز یکی از ملزوماتی است که شهرداری اهواز باید نسبت تهیه آن اقدام کند، چرا که نبود آن یکی از موانع جذب سرمایه‌گذاری است.

وی تاکید کرد: چنین اطلسی تاکنون در سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اهواز وجود نداشته است، تلاش در این زمینه سبب می‌شود که امکانات و ظرفیت‌های خود را به صورت شفاف و روشن معرفی کنیم. در این اطلس باید نقشه‌های مختلف، برآوردهای ارزی، ریالی و روش‌های سرمایه‌گذاری وجود داشته باشد، همچنین در اطلس مورد نظر باید مشخص شود که چه میزان سود از سرمایه‌گذاری حاصل می‌شود و چه بخشی در آن فعال خواهد بود، به طور کلی سرمایه‌گذاری یک مجموعه است که باید تمام بخش‌های شهرداری اهواز را درگیر کند و نباید تنها به سازمان سرمایه‌گذاری محدود شود.
تصاویر مرتبط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار