X

اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 09 خرداد 1401
تعامل و همکاری بیش از پیش مجموعه ارتش با شورای شهر اهواز

  تعامل و همکاری بیش از پیش مجموعه ارتش با شورای شهر اهواز

سرهنگ علیرضا قاسمی جانشین عقیدتی سیاسی قرارگاه ارتش در منطقه جنوب غرب نزاجا و حجت الاسلام محمد خاکی هماهنگ‌کننده عقیدتی سیاسی ارتش در خوزستان با سیاوش محمودی رئیس شورای شهر اهواز دیدار کردند.
امتیاز: Article Rating
حجت الاسلام محمد خاکی در این نشست که پیش از ظهر امروز دوشنبه 9 خرداد برگزار شد ابتدا به همکاری و تعامل بیشتر با شورای شهر اشاره و اظهار کرد: شورای شهر یقین داشته باشد در مجموعه فرهنگی ارتش و به طور کلی ارتش هر جایی که نیاز به همکاری ما باشد، همچون گذشته با جدیت تمام پای کار هستیم و هر آنچه که از دستمان برآید را انجام خواهیم داد.

سیاوش محمودی در این نشست گفت: از ابتدا سعی بر تقویت ارتباط با مجموعه ارتش را داشته ایم و الحق و الانصاف این مجموعه در حوزه های مختلف کمک بسیاری به شهر اهواز کرده است.

وی افزود: انشالله در سایر حوزه ها هم به شهر اهواز در جهت توانمند سازی مشارکت و کمک لازم را داشته باشد و شورا و شهرداری آمادگی کامل را برای همکاری بیشتر با مجموعه ارتش دارد و در هیچ جایی کوتاهی نخواهد کرد.

محمودی تصریح کرد: ارتش در زمینه مسائل فرهنگی و اجتماعی ظرفیت بسیار بالایی دارد، افرادی که مستقیما در خود مجموعه هستند و آنهایی که در حوزه های مختلف حضور دارند می تواند مثمرثمر باشند و این همکاری تداوم داشته باشد.
تصاویر مرتبط
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار