اخبار

تاریخ انتشار: جمعه 26 تیر 1394
پیام تبریک ریاست شورای اسلامی کلانشهر اهواز به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

  پیام تبریک ریاست شورای اسلامی کلانشهر اهواز به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

امتیاز: Article Rating

 

اللهم اهل الکبریاء و العظمه و اهل الجود و الجبروت

رمضان پر برکت امسال سپری گشت و اینک در آستانه عید سعید فطر ایستاده ایم. فطر مهر قبولی و پذیرش بندگی، هنگامه روئیت و رحمت الهی است.

 عید عاشقانی که در بهار قرآن خالصانه نغمه توحید و بندگی سر دادند تا دلهایشان به روشنای ایمان و معرفت منور گردد و خشنود از پاداش این ماه در دریای رحمت و نعمت بیکران حضرتش تن و روح بسپارند.

رمضانی که گذشت بار دیگر شاهد نمودی دیگر از الطاف واسعه حق تعالی به ملت شریف ایران اسلامی بودیم تا چونان دیگر مقاطع حساسی که بر این انقلاب گذشته است دو وعده "انتنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم" و "ان الله مع الصابرین"تحقق یابد. خم شدن به ظاهر ابر قدرتهای جهان امروز پیش روی دلاوران عرصه دیپلماسی گوشه ای از توجهات حضرت حق و امام عصر (عج)  به فرزندان این خاک گلگون و مقدس از خون شهداست. انشاالله و به حول و قوه الهی هرچه زودتر ریشه دشمنان اسلام در هر هیبت و مسلکی که باشند، کنده خواهد شد که این وعده پروردگار متعال به صالحان است.

اینجانب به نیابت از نمایندگان مردم شریف اهواز در شورای اسلامی این کلانشهر عید سعید فطر را به هم استانی ها و همشهری های عزیزتبریک عرض می نمایم. وعده دیار ما در نماز باشکوه و عزت آفرین نماز عید سعید فطر.

                               قربانعلی سعادت نیا

                  رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز

 

 

تصاویر مرتبط
  • پیام تبریک ریاست شورای اسلامی کلانشهر اهواز به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار