اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 08 تیر 1394
نظام ارزیابی عملکرد کارکنان در شهرداری جدی گرفته شود

  نظام ارزیابی عملکرد کارکنان در شهرداری جدی گرفته شود

امتیاز: Article Rating

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز؛ ناجي سواري نايب رئيس شوراي اسلامی  کلانشهر اهواز در نطق پيش از دستور خود اظهار كرد: در سال گذشته در تمام نطق​هاي خود عملكرد شهرداري را در برخي مناطق متذكر شده​ایم. اين بار نيز در خصوص مواردي كه ذكر مي​كنم لازم است شهرداري توضيحات لازم را ارائه دهد.

وي افزود: عدم انجام مميزي املاك اهواز به عنوان جمع​آوري بانك اطلاعاتي در كلانشهر اهواز يكي از اين موارد ضروري است با توجه به اينكه آخرين مميزي در شهر اهواز در سال 84 انجام شده، نبود اطلاعات كافي در اين حوزه موجب از بين رفتن حق شهرداري خواهد شد.

اين عضو شوراي اسلامی کلانشهر به نبود نقشه جامع شهر اهواز اشاره كرد و گفت: آخرين نقشه مربوط به سال 82 بوده و لازم است اين موضوع پيگيري و عملياتي شود. نبود سيستم جامعه نرم افزار، عدم وجود يك آرشيو الكترونيكي در شهرداري، و عدم اجراي كامل طرح شناسايي فضاي سبز و المان شهري در همه مناطق شهرداري، همچنين عدم وجود نظام ارزيابي عملكرد در حوزه نيروي انساني و پيمانكاران،

سواری در بخش دیگری از نطق پیش از دستور خود عدم اجراي صحیح و كامل سیستم یکپارچه شهری سازی را مورد انتقاد قرار داد و افزود: این سیستم تنها در 5 منطقه شهرداری استقرار یافته و هنوز دو منطقه دیگر بعد از گذشت 3 سال از استقرار این سیستم از روش قدیمی استفاده می کنند.

نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز ادامه داد: شهرداری اهواز از عدم وجود یک آرشیو الکترونیک در حوزه املاک و حقوقی  رنج می برد که باعث تحمیل هزینه های هنگفتی به شهرداری می شود.

وی نظام ارزیابی عملکرد در حوزه های مختلف شهرداری از جمله کارکنان، پیمانکاران و شاخص های عملکرد را حلقه مفقوده در سیستم شهرداری اهواز دانست  و آن را موجب ایجاد خطاهای متعدد شده عنوان کرد  که انگیزه کافی را جهت ایجاد خلاقیت از کارکنان گرفته است.

ناجی سواری در پایان خواستار اجرای طرح تفكيك زباله از مبداء و احداث كارخانه كمپوست و اجرای سيستم كنترل پروژه شد.

 

 

تصاویر مرتبط
  • نظام ارزیابی عملکرد کارکنان در شهرداری جدی گرفته شود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار