اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 03 آذر 1394
ناجی سواری  به اولویت استخدام غیراهوازی ها در شهرداری انتقاد کرد.

  ناجی سواری به اولویت استخدام غیراهوازی ها در شهرداری انتقاد کرد.

امتیاز: Article Rating

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز از یکصد وچهاردهمین نشست علنی اعضای این شورا که بعد از ظهر دوشنبه (2 آذر )در محل سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد  ناجی سواری عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر اهواز در نطق پیش از دستور خود درخصوص اولویت استخدام غیراهوازی ها در شهرداری انتقاد کرد و افزود : بیش از گذشت ۲ سال شاهد استخدام تعداد زیادی نیرو هستیم که از اقصی نقاط خوزستان به عنوان کارگر و کارمند در شهرداری اهواز استخدام شده اند، این در حالی است که اولویت اول استخدام در شهرداری باید متعلق به جوانان اهوازی باشد و در صورت نیاز تخصصی ضروری از ساکنان دیگر شهرها استفاده کرد.

وی با اشاره به بازدید و درخواست اهالی شهرک پیام اهواز گفت:دیوار ورودی این محله که در زمان جنگ ساخته شده است، به محل تجمع اوباش و گسترش فساد تبدیل شده و می طلبد شهرداری اهواز برای تخریب و ساماندهی آن وارد عمل شود.
سواری افزود:کاربری فضای سبز، آموزشی و فرهنگی این منطقه نیز به دلیل نبود نظارت از سوی شهرداری منطقه 4 به صورت غیرقانونی تبدیل به منازل مسکونی شده است.
به گفته وی، بخشی از خیابان اصلی منطقه (خیابان رضوان) نیز به عنوان منازل مسکونی فروخته و اکنون مشخص شده که محل گذر لوله اصلی آب است و برای مردم خطرساز شده است.

 

تصاویر مرتبط
  • ناجی سواری  به اولویت استخدام غیراهوازی ها در شهرداری انتقاد کرد.
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار