اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 مرداد 1398
موسوی زاده: مجتمع رفاهی فرهنگی ویژه کارکنان شهرداری اهواز احداث می شود

  موسوی زاده: مجتمع رفاهی فرهنگی ویژه کارکنان شهرداری اهواز احداث می شود

امتیاز: Article Rating

سیدمحسن موسوی زاده عضو شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید از محل پروژه های مشترک شهرداری اهواز و قرارگاه خاتم الانبیا(ص) از احداث مجتمع رفاهی فرهنگی ویژه کارکنان شهرداری اهواز توسط قرارگاه خبر داد.
سیدمحسن موسوی زاده در حاشیه این بازدید گفت: یکی از مشکلات ادواری شهرداری اهواز این است که این سازمان پرجمعیت هیچ گونه امکانات رفاهی و تفریحی برای این پرسنل خدوم خود چه در داخل و چه در خارج شهر ندارد. از این رو مقرر شد مجتمع فرهنگی رفاهی برای این عزیزان ساخته شود تا گامی در جهت رفع این کمبود اساسی برداشته شود.
عضو شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: امروز به اتفاق نایب رییس شورای اسلامی شهر و قائم مقام شهرداری اهواز از محل پروژه های تقاطع غیرهمسطح در میدان دانشگاه شهید چمران و میدان جمهوری اسلامی بازدید به عمل آمد. بخشی از مطالعات وطراحی ها انجام شده و باقی مطالعات و طراحی ها را قرارگاه خاتم الانبیا(ص) انجام می دهد.
وی ادامه داد: این دو پروژه مهم در دو نقطه پرترافیک شهر اهواز واقع شده و احداث آنها می تواند گره های ترافیکی را برای شهروندان باز کند. ضمن آنکه این تقاطع ها نقش مهمی در تسهیل رفت و آمد از غرب به شرق اهواز خواهد داشت.
سیدمحسن موسوی زاده در پایان ابراز امیدواری کرد: این پروژه ها فتح بابی برای شروع کار با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) است و امیدواریم با تجربه موفقی که از این همکاری به دست می آید، همکاری های بیشتری را با این قرارگاه در سایر پروژه های شهری انجام دهیم.

تصاویر مرتبط
  • موسوی زاده: مجتمع رفاهی فرهنگی ویژه کارکنان شهرداری اهواز احداث می شود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار