اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آبان 1396
موسوی زاده:خدمات امسال در مقايسه با سالهاي قبل خيلي بهتر است

  موسوی زاده:خدمات امسال در مقايسه با سالهاي قبل خيلي بهتر است

امتیاز: Article Rating
سيد محسن موسوي زاده عضو كميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي اسلامي شهر اهواز با حضور در نقطه صفر مرزي چزابه ضمن بازديد از خدمات شهرداري اهواز در حوزه هاي مختلف گفت: در استان خوزستان مسير مرز چزابه از سوسنگرد و مسير شلمچه از خرمشهر است كه اين دو مرز از نظر مرز سرزميني زير نظر شوراي شهر اهواز نيستند ولي با توجه به اينكه حركت و راهپيمايي اربعين يك حركت كشوري است و همه بايد حاضر بوده و همكاري و كمك كنند تا به زوار عزيزي كه از سراسر كشور از اين مرز راهي كربلا مي شوند خدماتي ارائه دهند. بنابراين وظيفه، شوراي شهر و شهرداري اهواز با حضور در كنار مجموعه هاي ديگر در سطح استان خوزستان و شهر اهواز تمام قد حضور پيدا كرده و تمام مسير را از اهواز تا چزابه پوشش داده است. در نقطه انتهايي مرز نيز معاونت فرهنگي شهرداري اهواز ايستگاه هايي را جهت خدمات رساني به زوار در نظر گرفته است. همچنين به منظور تسهيل سفر زائران كربلا 45 دستگاه اتوبوس نيز در اين مرز مستقر شده و خدمات ارائه مي دهند. نيروهاي خدماتي و آتش نشاني شهرداري نيز به صورت 24 ساعته در خدمت زوار هستند.
وي افزود: بحمدا... آقاي رستم منش نيز به عنوان شهردار معنوي چزابه اينجا مستقر هستند و در كنار معاونت فرهنگي و اتوبوسراني در اين مرز خدمات ارائه مي دهند.
اين عضو شوراي شهر اهواز با اشاره به اينكه خدمات امسال در مقايسه با سالهاي قبل خيلي بهتر است گفت: انشاا... سال به سال وضعيت بهتر شود و ما خدمات بهتري را به زوار ارائه دهيم تا به راحتي به سفر زيارتي كربلا بروند و برگردند.
موسوي زاده در خصوص تاثير خدمات شهرداري در معنويت بخشي به سفر زيارتي زائران كربلا گفت: زواري كه به سمت حرم مطهر امام حسين(ع) مي روند نياز به زيارتنامه و نقشه راهنما دارند كه همه اينها را شهرداري اهواز تدارك ديده است و در كنار اينها يكسري اطلاعات نيز در اختيار زوار قرار مي دهد تا زائران با دستي پر بار به زيارت بروند و با دستي پرتر بازگردند.
https://t.me/shoraahvaz5
تصاویر مرتبط
  • موسوی زاده:خدمات امسال در مقايسه با سالهاي قبل خيلي بهتر است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار