اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 01 آذر 1396
موسوی زاده:اجازه نخواهیم داد که فردی ازطریق سفارش و فشارهای خارجی عزل و نصب شود

  موسوی زاده:اجازه نخواهیم داد که فردی ازطریق سفارش و فشارهای خارجی عزل و نصب شود

امتیاز: Article Rating
سید محسن موسوی‌زاده عضو پنجمین دوره شورای شهر اهواز در گفتگو با تسنيم گفت که «کارهای موجود در شهرداری هنوز به صورت سنتی است و مکانیزه نشده‌اند، هنگامی که فعالیت‌ها همچنان سنتی باشند مشخص است که بحث مهمی مانند استخدام‌‎ها نیز به صورت سنتی انجام می‌شود».
وی با بیان اینکه برون سپاری در کارهای شهرداری از برنامه‌هایی است که می‌توان از طریق آن به کاهش تورم بدنه شهرداری کمک کرد، افزود: جذب نیرو در دوره‌های قبل متاسفانه بدون ضابطه انجام می‌شد که این موضوع نه تنها بدنه شهرداری اهواز را متورم کرد بلکه بیش از 80 درصد از درآمد شهرداری را به هزینه‌های جاری این مجموعه اختصاص داد.
عضو پنجمین دوره شورای شهر اهواز با بیان اینکه قصد اخراج و ایجاد نا امنی شغلی برای نیروی انسانی حاضر در شهرداری را نداریم، تصریح‌کرد: از این به بعد جذب نیرو با برنامه و از طریق استخدام خواهد بود و شورا و شهردار جدید در نظر دارد از طریق برنامه‌های مدونی به کارگیری نیروهای موجود را با ضابطه کند.
وی افزود: قرار شد افرادی که به شهرداری تحمیل و در حال دریافت حقوق از این مجموعه هستند اما حضور فیزیکی در شهرداری ندارند، شناسایی و حذف شوند.
موسوی‌زاده درباره برنامه شهرداری و شورا برای آن دسته از افراد بدون ضابطه‌ای که در پست‌های مدیریتی در حال انجام کار هستند عنوان کرد: از لحاظ قانونی اعضای شورا نمی‌توانند افرادی را در سازمان‌ها عزل و نصب کنند اما اعضای شورا به شهردار با ارائه مشاوره، پیشنهاد نیروهای متعهد و کاربلد به شهردار در انتصابات کمک می‌کنند.
وی گفت: از شهرداری خواستیم در انتصابات از مباحثی مانند قومیت و تعصب پرهیز کرده و افراد متعهد و پاکدست را منصوب  کند و هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد که فردی از طریق سفارش و فشارهای خارجی عزل و نصب شود.
https://t.me/shoraahvaz5
تصاویر مرتبط
  • موسوی زاده:اجازه نخواهیم داد که فردی ازطریق سفارش و فشارهای خارجی عزل و نصب شود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار