اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 01 آبان 1396
فلسفی: ریزش کوه در منبع آب اهواز پیامی روشن به مسئولین بود

  فلسفی: ریزش کوه در منبع آب اهواز پیامی روشن به مسئولین بود

امتیاز: Article Rating
فلسفی رییس شورای شهر اهواز با قابل پیش بینی خواندن حادثه ریزش کوه در منبع آب اظهار کرد: این مسئله سالیان سال مورد بحث بوده است و بارها در خصوص آن هشدارها داده شده بود بنابراین باید جدی تر گرفته می شد و برای حل آن چاره اندیشی می شد.
وی در گفتگو با شوشان ادامه داد: هنوز بارندگی نیست؛ با بدتر شدن شرایط خطر هم جدی تر می شود. این تصمیم باید در جلسه تامین استان و به دلیل بحرانی شدن آن، در مدیریت بحران استان گرفته شود.
رییس شورای شهر اهواز ضمن هشدار دادن در خصوص وقوع حوادث مشابه در این منطقه گفت: چند روز به همراه شهردار اهواز از تپه موسوم به 29 بازدید کردیم که چهار خانه در شرایط بسیار خطرناک ساخته شده اند و نیاز به رسیدگی و برنامه ریزی دارند.
فلسفی وقوع حادثه ریزش کوه را پیامی به مسئولان دانست و تاکید کرد: این اتفاق پیام روشنی است به مسئولان که هر چه زودتر در این خصوص تصمیم اساسی گرفته و برای جابجایی ساکنان این منطقه پر خطر اقدام شود. وی اضافه کرد: برای جابجایی ساکنان منطقه ابتدا باید مکانی برای سکونت آن ها پیش بینی شود و یا به صورت بلاعوض مبالغی را برای رهن منزلی در منطقه‌ای دیگر از اهواز در اختیار این خانوارها قرار داد.چ
رییس شورای شهر اهواز خاطرنشان کرد: هیچ انسان توانمندی خودش را در معرض خطر قرار نمی دهد و در این منطقه حاد سکونت نمی کند و واقعیت تلخ این است که افرادی که در این نقطه ساخت و ساز می کنند، از وضعیت حاد این منطقه آگاه هستند و خطر را حس می کنند ولی شرایط سخت و خاص آن ها را مجبور به سکونت در این منطقه کرده است.
فلسفی مسئولیت رخداد منبع آب را متوجه همه مسئولان دانست و اذعان داشت: اعضای شورای شهر این مسئله را در دستور کار خود قرار می دهند ولی حل این معضل نیاز به یک اراده جمعی دارد و امیدواریم همه دستگاه ها برای حل این مشکل کمک کنند.
تصاویر مرتبط
  • فلسفی: ریزش کوه در منبع آب اهواز پیامی روشن به مسئولین بود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار