اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 20 مرداد 1398
فلسفي:علت عقب ماندگی اهواز عدم تقویت منابع مالی است

  فلسفي:علت عقب ماندگی اهواز عدم تقویت منابع مالی است

امتیاز: Article Rating

محمدجعفر فلسفی عضوشوراي شهر اهواز ، در نشست با اصحاب رسانه، که صبح امروز ١٩مرداد برگزار شد  در خصوص فعالیت های عمرانی، گفت: منابع مالی مهمترین دلیل است که اجازه نداد کارهای بزرگ و گسترده ای در شهر انجام دهیم.

وی ادامه داد: تقویت منابع مالی مهمترین شهرداری و شورای شهر است و قدم بعدی تسهیل در حمل و نقل شهر است، بنابراین احداث تقاطع های غیرهم سطح برای ما مهم بود و باعث شد پروژه پل ولایت، پل ششم را تکمیل کنیم.

فلسفی تاکید کرد: سه پروژه دیگر برای به نتیجه رساندن داریم تا حرفی برای گفتن در زمینه توسعه عمرانی داشته باشیم و آن هم پروژه میدان دانشگاه و میدان جمهوری هستند.

وی اظهار کرد: گام بعدی ما رسیدگی به مناطق حاشیه است، مانند مهدیس که دقایق ۹۰ به اهواز داده شد که وضعیت رفاهی بسیاری فاجعه ای داشت. با گلایه های شدید شهروندان نسبت به نبود آسفالت که حق آن ها ست، ده ها منطقه را تحت پوشش آسفالت قرار دادیم.

این عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه، امیدواریم شرایط به گونه ای پیش برود که پروژه های آسفالت را سرعت ببخشیم، گفت: گاهی قیر موجود نیست و گاهی منابع مالی اجازه نمی دهد، بنابراین پروژه های آسفالت مناطق کند پیش می رود.

فلسفی در رابطه با مخاطرات منطقه منبع آب، گفت: برای انتقال ساکنین در محلات حادثه خیز منطقه منبع آب، زمین و پیمانکار تعیین شده است.

وی از انجام مباحثی جهت اقدامات پیشگیرانه سیل در شورا خبر داد و افزود: عدم وجود گونه های گیاهی در شهر از دیگر مباحثی ست که تذکر آن را به شهرداری دادیم تا پایان سال جاری به مرحله انجام برسد. اهواز تنها کلانشهری است که از این امکان محروم است.

تصاویر مرتبط
  • فلسفي:علت عقب ماندگی اهواز عدم تقویت منابع مالی است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار