اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 24 آذر 1394
سیدمهدی آلبوشوکه از نارضایتی پرسنل شهرداری اهوازدر نحوه مدیریت صندوق قرض الحسنه شهرداری خبر داد

  سیدمهدی آلبوشوکه از نارضایتی پرسنل شهرداری اهوازدر نحوه مدیریت صندوق قرض الحسنه شهرداری خبر داد

امتیاز: Article Rating

 

 سیدمهدی آلبوشوکه  عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز در صد وشانزدهمین جلسه  علنی شورای شهر که ظهر دوشنبه ( 23آذر ) در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد در نطق پیش از دستورکار خود از نارضایتی های کارکنان شهرداری اهوازو نحوه مدیریت صندوق قرض الحسنه شهرداری اهواز خبر داد و بیان کرد

 این صندوق سال هاست بدون هیات مدیره قانونی اداره می شود و برخی از بازنشسته ها هنوز در ترکیب مدیریت صندوق حضور دارند.
آلبوشوکه با بیان اینکه خدمات ارائه شده وابسته به سلیقه و اراده مدیران صندوق است، تصریح کرد: صندوق و نقدینگی آن متعلق به پرسنل شهرداری اهواز است اما مدیریت صندوق از دست آنها خارج شده است.  برخی از همکاران از مراجعات بی نتیجه به صندوق برای دریافت وام و با وجود نیاز ضروری شکایت می کنند.
این عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز همچنین با اشاره به حل نشدن مشکل بیمه تکمیلی پرسنل در زمان معین، گفت: عمده هزینه بیمه از حقوق پرسنل کسر می شود و حق آنها است که بپرسند چرا قرارداد اینقدر طول کشیده است.
وی پیشنهاد کرد: برای حل اصولی و حفظ حقوق ذینفعان هیات امنایی از نمایندگان کارکنان، کاراجرا و مدیریت این بیمه تشکیل شود و شهرداری نقش ناظر را داشته باشد.
آلبوشوکه درپایان با اشاره به ضعف شهرداری در نگهداری سرمایه های شهری گفت: بی توجهی به فضای سبز و تنوع پوشش گیاهی در اهواز جدای از آسیب زیست محیطی، شهر را به آسیب فرهنگی دچار کرده است.
به گفته وی، برخی گیاهان مانند درختان کنار و نخل جزئی از شاکله فرهنگی شهر هستند که با از بین رفتن آنها بخشی از فرهنگ و متل ها و قصه های شهری نیز نابود می شود.

تصاویر مرتبط
  • سیدمهدی آلبوشوکه از نارضایتی پرسنل شهرداری اهوازدر نحوه مدیریت صندوق قرض الحسنه شهرداری خبر داد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار