اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 21 بهمن 1392
رامی علاسوند مقدم، رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، با صدور پیامی از همه اقشار مردم ولایتمدار و مقاوم شهرستان اهواز جهت شركت و حضور باشكوه در راهپيمايي 22 بهمن دعوت بعمل آورد.

  رامی علاسوند مقدم، رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، با صدور پیامی از همه اقشار مردم ولایتمدار و مقاوم شهرستان اهواز جهت شركت و حضور باشكوه در راهپيمايي 22 بهمن دعوت بعمل آورد.

امتیاز: Article Rating

متن كامل اين پيام به شرح زير است:

22 بهمن 1357 آغاز فصل نويني در تاريخ ميهن اسلامي‌مان بود؛ فصل تازه‌اي از شجاعت‌ها ، نوآوري و شكوفايي در همه‌ي عرصه‌ها و یادآور حماسه سترگ پیروزی ملت ايران است.
22 بهمن روز تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خميني (ره) و ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ دستاورد های آن، با ايثار جان خويش ایفای نقش کردند.
ملت رشيد ايران اسلامي با تبعيت از خميني كبير و خلف صالح ايشان رهبر معظم انقلاب اسلامي با عزمي سترگ و مثال‌زدني در سايه‌سار وحدت و يكپارچگي ، ضمن خنثي كردن تمامي توطئه‌ها ، تهديدها و دشمني‌ها، راه روشن و پرافتخار خود را با سربلندي و موفقيت طي نمودند و بحمدا... امروز در سي‌ و پنجمين سالگردپيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي در اوج عزت و اقتدار قرار دارند.
اینجانببه نیابت از اعضای محترم شورای اسلامی شهر اهواز ضمنتبریک فرارسیدن یوم الله 22 بهمن به همه خوزستانی هاو به خصوص همشهریان اهوازی همیشه در صحنه ؛ از مردم شريف و فهيم ديار حماسه سازان  براي شركت در راهپيمايي باشكوه 22 بهمن ،دعوت می نمایمو رجا واثق دارم که اقشار مختلف مردم مومن و ولایی این سامان چونان همیشه به منظور تجدید میثاق با امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي (مدظله العالي) و پاسداری از آرمان های انقلاب و شهدا با حضور آگاهانه، پرشور و حماسی خود در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ، نقشه های دشمنان را نقش برآب می نمایند و در سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي برگ زرین دیگري برتاریخ سراسر افتخار خود می افزایند و همچون 24 خرداد امسال كه حماسه سياسي عظيم و ماندگاري را رقم زدند، بار ديگر با حضور باشكوه خود در اين راهپيمايي، حماسه سياسي سال جاري را تكميل خواهند نمود.
تصاویر مرتبط
  • رامی علاسوند مقدم، رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، با صدور پیامی از همه اقشار مردم ولایتمدار و مقاوم شهرستان اهواز جهت شركت و حضور باشكوه در راهپيمايي 22 بهمن دعوت بعمل آورد.
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار