اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 تیر 1394
دعوت رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز از همشهریان اهوازی جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

  دعوت رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز از همشهریان اهوازی جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

امتیاز: Article Rating

 

 بسم الله الرحمن الرحیم
«و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین»                              
                                                                                                                                          " سوره قصص/ آیه5"

قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است. هر گلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است. روز قدس؛ روز تجلی عظمت امت اسلامی است و چه زیبا فرمود رهبر معظم انقلاب اسلامی که روز قدس را لیله القدر جهان اسلام نامید.
انقلاب اسلامی مردم آگاه و ولایتمدار ایران زمین، روح استکبار ستیزی را در میان مستضعفان جهان و به خصوص مردم ستم دیده فلسطین را در قرن حاضر تقویت کرد و آرمان آزادی قدس شریف را یکی از اهداف جهانی اش نامید.
و امسال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، در حالی همچون سالهای گذشته؛ روز قدس این یادگار ارجمند امام راحل خمینی کبیر (ره) را گرامی می داریم که در موقعیتی حساس در تاریخ کشور قرار گرفته ایم. امروز به لطف پروردگار متعال و یاری اهل بیت (ع)؛ جوانان برومند ایران اسلامی با همت والای خود و در سایه رهنمودهای رهبر شیعیان جهان مقام معظم رهبری سران به ظاهر قدرتمند جهان را به زانو درآوردند تا بر پیشرفت اقتدار آمیز هسته ای ایرانیان غیرتمند گردن نهند. امسال روز قدس را در ایامی پاس میداریم که حق طلبی مردمان این خاک شهید پرور، صهیونیست ستیزی در جهان را به جایی رسانده که طفل نامشروع استکبار جهانی ناگزیر به پناه بردن به دول نوکر صفت حاشیه خلیج همیشه فارس گشته  تا مرحمی باشد برای انزوای جهانی این غده سرطانی که ایران اسلامی سبب آن گردیده است و انشاالله آزادی قدس شریف را به نزدیکی موجب خواهد شد.
اینجانب به نیابت از اعضای محترم شورای اسلامی کلانشهر اهواز از همه هموطنان عزیز و به خصوص مردم شریف خوزستان و اهواز دعوت می نمایم تا با حضور پرشور و حماسه ساز خود بار دیگر پایبندی خود به انقلاب اسلامی و آرمانهایش را به جهانیان به اثبات برسانند. 
قربانعلی سعادت نیا
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
 
تصاویر مرتبط
  • دعوت رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز از همشهریان اهوازی جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار