اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 09 آبان 1396
حیدری:مدیر دانشگاه شهرداری اهواز باید بیلان کاری ارائه دهد

  حیدری:مدیر دانشگاه شهرداری اهواز باید بیلان کاری ارائه دهد

امتیاز: Article Rating
عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: دانشگاه شهرداری به محلی برای استخدامهای خانوادگی چند تن از اعضای دوره ی قبلی شورای شهر تبدیل شده که صرفاً به امورات خودشان می پردازند.
حسین حیدری در نطق پیش از دستور کار دهمین جلسه شورا با بیان این که هدف از تاسیس دانشگاه شهرداری ارتقاء سطح کیفی نیروهای انسانی بوده است، اظهار داشت: ما در نظر داشتیم با تاسیس دانشگاه شهرداری، نیروهای شهرداری از وقت غیراداری برای آموزش استفاده کنند و هزینه های آموزش هم به صورت اقساط از حقوق شان دریافت شود و گرنه برای تحصیل عموم مردم دانشگاه های زیادی وجود دارد.
وی افزود: بنا بر آماری که در گذشته از سطح تحصیلات نیروهای شهرداری به دست آمده است؛ 75 درصد از نیروها دیپلم به پایین، 8 درصد لیسانس و 15درصد فوق دیپلم هستند. مدیر دانشگاه باید بیلان کاری ارائه دهد که در این چهار سال چه تعداد از پرسنل شهرداری توانستند در دانشگاه ثبت نام کنند و سطح علمی شان را ارتقاء دهند.
عضو شورای اسلامی شهر اهواز در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاثیرات نامطلوب پدیده دست فروشی و دوره گردی بر چهره ی شهر اهواز، تصریح کرد: اخیراً شاهد افزایش دست فروشان و ماشین های دوره گرد در سطح شهر هستیم که این پدیده چهره ی شهر را بسیار مخدوش کرده و شایسته ی یک کلانشهر نیست.
حیدری ادامه داد: ورودی های شهر مرکز استقرار میوه فروشان شده و تردد مردم را مختل کرده است؛ امیدواریم شهردار محترم و سایر مسئولین مربوط در کوتاه ترین زمان تدبیری برای مرتفع نمودن این معضل اتخاذ نمانید.
وی همچنین با اشاره به معضل کودکان کار و افزایش چشمگیر آن ها در مسیرهای پرتردد شهر، عنوان کرد: متاسفانه مرجع قانونی برای برخورد با این کودکان وجود ندارد و به دلیل درآمد خوبی که از این راه به دست می آید هر روز شاهد افزایش تعداد آن ها هستیم.
حیدری با بیان این که شهرداری اهواز آمادگی لازم در زمینه ساماندهی کودکان کار را دارد، گفت: دستگاه های مربوطه باید برنامه ای جامع و اساسی برای این قشر آسیپ پذیر داشته باشند تا شاهد افزایش روز افزون این پدیده تاسف بار نباشیم.
تصاویر مرتبط
  • حیدری:مدیر دانشگاه شهرداری اهواز باید بیلان کاری ارائه دهد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار