اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 24 آذر 1394
حسین حیدری: مراجعه کننده گان به  شهرداری از روند رسیدگی به مشکلات خود ناراضی هستند

  حسین حیدری: مراجعه کننده گان به شهرداری از روند رسیدگی به مشکلات خود ناراضی هستند

امتیاز: Article Rating

 

حسین حیدری عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز در صد وشانزدهمین جلسه  علنی شورای شهر که ظهر دوشنبه ( 23آذر ) در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد در نطق پیش از دستورکار خود نسبت به تبعات باران های سیل آسا در این شهر هشدار داد.
حسین حیدری افزود: اگر برای فاضلاب اهواز چاره ای نشود این باران ها مخرب است و شهرداری باید برای دفع آب های سطحی نیز راهکاری بیندیشد. شهرداری برای افزایش در آمد خود تمامی فشار را بر روی دوش مردم قرار داده است که این شیوه ی غلط و خطرناکی است ؛مردم نباید بار نبود منابع درآمدی پایدار در شهرداری را بکشند
وی همچنین خواستار تسریع در پروژه های شهری شد و گفت: مراجعان شهرداری از روند رسیدگی به مشکلات خود ناراضی و معتقد هستند مدیران به جای همکاری به دنبال سنگ اندازی هستند.
حیدری با اشاره به بازدید از منطقه 3 شهرداری، وضعیت دستفروشان را در این منطقه اسفناک توصیف کرد و افزود:اقدام عوامل اجرایی برای جمع آوری دستفروشان منجر به درگیری شده و نیروی انتظامی با شهرداری همکاری نکرده است.

حسین حیدری در پایان افزود: از خدماتی که شهرداری اهواز در مرز چزابه به زوار  امام حسین (ع) ارائه دادند که بعنوان یک زائر اربعینی امسال شاهد این خدمات بودم  از شهردار محترم و آقای صفری شهردار معنویی چزابه کمال تشکر را دارم .

تصاویر مرتبط
  • حسین حیدری: مراجعه کننده گان به  شهرداری از روند رسیدگی به مشکلات خود ناراضی هستند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار