اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 24 آذر 1394
حجت الاسلام کاظم سواری: خواستار حل مشکل بازنشستگی 57 نفر از پرسنل سازمان اتوبوسرانی شد.

  حجت الاسلام کاظم سواری: خواستار حل مشکل بازنشستگی 57 نفر از پرسنل سازمان اتوبوسرانی شد.

امتیاز: Article Rating

حجت الاسلام کاظم سواری عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز در صد وشانزدهمین جلسه  علنی شورای شهر که ظهر دوشنبه ( 23آذر ) در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد در نطق پیش از دستورکار خود ، خواستار حل مشکل بازنشستگی 57 نفر از پرسنل سازمان اتوبوسرانی شد.
وی افزود: این افراد در رده مشاغل سخت و زیان آور قرار می گیرند اما به دلیل مشکلات مالی شهرداری هنوز نتوانسته اند بازنشسته شوند.
حجت الاسلام کاظم سواری بااشاره به بازدید ازناوگان اتوبوسرانی وروند بازسازی ۸ دستگاه اتوبوس گفت نگاه منفعت طلبانه و سودجویانه مسئولان به مجموعه شهرداری باعث رکود شده و به شهرداری اهواز کمکی نمی شود، که این، خلاف روندکار در شهرهای دیگر است.
حجت الاسلام سواری با بیان اینکه برخی ادارات و دستگاه های دولتی عوارض قانونی خود را به شهرداری پرداخت نمی کنند اظهار کرد: برخی از دستگاه ها نیز اقدام به ساخت و ساز غیرقانونی کرده اند که سازمان های نظارتی و سازمان بازرسی باید با این مساله برخورد کند.
وی با اشاره به حادثه انفجار گاز در منطقه پردیس اهواز گفت: هشت خانه در این حادثه خراب شد و ساکنان آنها اکنون آواره هستند که در صورت امکان شهرداری باید به این شهروندان به ویژه به یکی از ساکنان که از کارکنان شهرداری است کمک کند.
وی همچنین با بیان اینکه برخی در اهواز از نصیحت پدرانه نماینده ولی فقیه در خوزستان نگران شده اند اظهار کرد: برخی در اهواز از ایادی فتنه برای سخنرانی دعوت کرده بودند و این افراد می خواهند شهر شهیدپرور اهواز را به جولانگاه تبدیل کنند در حالی که می توانستند از افراد موجه برای سخنرانی دعوت کنند.

تصاویر مرتبط
  • حجت الاسلام کاظم سواری: خواستار حل مشکل بازنشستگی 57 نفر از پرسنل سازمان اتوبوسرانی شد.
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار