اخبار

تاریخ انتشار: یکشنبه 27 مرداد 1398
حاجتی:جمع آوري  سگ های بلاصاحب احتياج به همكاري همه جانبه همه ارگانها با شهرداری اهواز دارد

  حاجتی:جمع آوري سگ های بلاصاحب احتياج به همكاري همه جانبه همه ارگانها با شهرداری اهواز دارد

امتیاز: Article Rating

فتح اله حاجتی عضو شورای اسلامی شهر اهواز در بازدید امروز خبرنگاران از سایت نگهداری و عقیم سازی سگ های بلاصاحب گفت: جمع آوري هرچه سريعتر سگ های بلاصحاب احتياج به همكاري همه جانبه همه ارگانها با شهرداری اهواز دارد، محیط زیست،علوم پزشکی،دامپزشکی، فرمانداری، نیروی انتظامی و بهداشت نسبت به این مهم بی تفاوت نباشند.
فتح اله حاجتی ضمن تشکر از شهرداری اهواز و سازمان مدیریت پسماند گفت: امکانات این سایت بسیاری عالی است و با مجهز بودن به امکاناتی نظیر اتاق عمل، دامپزشک، تجهیزات و داروها و امکانات لازم سگ های بلاصاحب زنده گیری شده را عقیم می کنند.
وی ادامه داد: با تمام زحمات و هزینه هایی که شهرداری اهواز و سازمان مدیریت پسماند در این مسیر متحمل شده است، اما به دلیل رها شدن این سگ ها پس از عقیم سازی در جای قبل این چرخه به سرانجام نمی رسد.
عضو شورای اسلامی شهر اهواز افزود:  شهرداری اهواز و سازمان مدیریت پسماند به تنهایی نمی توانند این پروسه را به اتمام برسانند و لازم است کلیه نهادهای مسئول و مرتبط از قبیل سازمان محیط زیست، دامپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی، بهداشت و .... وارد صحنه شوند و شهرداری را در این مسیر کمک کنند.
حاجتی ادامه داد: کمک این ارگان ها کمک به خودشان و در واقع کمک به حل یک معضل شهری است.
وی با اشاره به حمایت های شورای اسلامی شهر از این پروژه ادامه داد: اعضای شورا از ابتدا حمایت خود را از این پروژه اعلام کردند و با شهرداری و سازمان مدیریت پسماند در این خصوص همراه بودند.
عضو شورای اسلامی شهر اهواز ادامه داد: ابتدا قرار بود این سایت در محدوده پارک شهروند احداث شود که به محض شروع، شرکت نفت اعلام کرد که این سایت در محدوده چاههای نفت بوده و این سایت به مکان فعلی منتقل شد. لازم است شرکت های نفت و حفاری نیز به شهرداری اهواز در انجام این طرح کمک کنند

تصاویر مرتبط
  • حاجتی:جمع آوري  سگ های بلاصاحب احتياج به همكاري همه جانبه همه ارگانها با شهرداری اهواز دارد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار