اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 23 آبان 1396
حاجتی:احداث شهرک سلامت یک ضرورت انکارناپذیر برای استان خوزستان است

  حاجتی:احداث شهرک سلامت یک ضرورت انکارناپذیر برای استان خوزستان است

امتیاز: Article Rating
فتح‌الله حاجتی عضو شورای شهر اهواز در  یازدهمین  جلسه شورای شهر، با تاکید بر احداث شهرک سلامت در شهر اهواز، اظهار کرد: قبل از  انتخابات شورا، مجدانه پیگیر احداث شهر سلامت در اهواز بودم که خوشبختانه پس از آن موفق به ارائه این طرح با پیشنهاد دیگر اعضا شدیم.
وی احداث شهر سلامت را یک انقلاب برای استان خوزستان، دانست و افزود: با توجه وضعیت ترافیک در شهر اهواز و سردرگمی مردم برای مراجعه به پزشکان در مرکز شهر، قطعا از اهمیت خاصی برخوردار است.
حاجتی،عنوان کرد: با توجه به احداث شهرک سلامت در استان اصفهان، جلسات متعددی با اعضای شورای شهر، شهردار و حتی سرمایه‌گذاران این شهر نیز برگزار شد.
وی با اعلام اینکه ۲۳ درصد زمین احداث شهرک سلامت اصفهان توسط شهرداری و ۲۳ درصد از سوی سرمایه‌گذار تامین شده است، تاکید کرد: درصورت احداث این شهرک در اهواز همانند اصفهان، تمامی شهرهای اطراف و حتی دیگر استان‌ها از آن بهره‌مند خواهند شد.
عضو شورای شهر اهواز در ادامه خبر داد: این شهرک علاوه بر مرکز درمانی از هتل پنج ستاره و بیمارستان هزار تختخوابی بهره‌مند خواهد بود و بیماران بلافاصله پس از مواجعه، ویزیت خواهند شد.
وی، اظهار کرد: پیشنهاد می‌شود شهرداری با در اختیار قرار دادن بخشی از زمین مورد نیاز، درآمد پایداری برای خود ایجاد کند چرا که بهره مندی از سیستم های پیشرفته و هوشمند پزشکی خواسته بحق مردم استان است.
تصاویر مرتبط
  • حاجتی:احداث شهرک سلامت یک ضرورت انکارناپذیر برای استان خوزستان است
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار