اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 15 آبان 1396
باباپور:با ورودکتانباف اکثر پروژه های شهری فعال شدند

  باباپور:با ورودکتانباف اکثر پروژه های شهری فعال شدند

امتیاز: Article Rating
مهران باباپور نایب رییس شورای اسلامی شهر اهواز نیز در سخنانی با تسلیت ایام اربعین حسینی، از حضور همایون یوسفی نماینده ی اهواز در مجلس شورای اسلامی تشکر کرد و اظهار داشت: خوشبختانه از بدو ورود مهندس کتانباف به شهرداری اهواز تحرک خوبی در همه ی حوزه های شهرداری بوجود آمده است و شورای اسلامی دوره پنجم نیز همگام با شهردار در عین حفظ استقلال خود، پشتیبانی و حمایت خود را در راستای خدمت به مردم انجام داده و می دهند که این اتحاد و انسجام را باید به فال نیک گرفت.
نایب رییس شورای اسلامی شهر اهواز با ابراز تاسف از طولانی شدن پروژه ی قطار شهری گفت: این پروژه و پروژه تقاطع چند سطحی شهید بندر از جمله پروژه های ماندگا رو ملی هستند و سطح وسیعی از جامعه را تحت پوشش قرار می دهند. به این پروژه ها باید نگاه ملی داشت و به صورت ویژه از آنها حمایت کرد. طولانی شدن پروژه ها علاوه بر نارضایتی مردم، تبعات و معضلات خاص خود را دارد.
باباپور ادامه داد: مهندس کتانباف با دست خالی به میدان آمده و اکثر پروژه های شهری  را فعال کرده است پس باید وی و همکارانش را در جهت خدمت به مردم یاری کرد و تنها نگذاشت.
وی در پایان گفت: خوشبختانه نمایندگان محترم مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی جایگاه خوبی در مجلس دارند و ما توقع داریم با توجه به اینکه در آستانه ی تصویب بودجه ی 97 هستیم با دعوت از کمیسیونهای مربوطه، اعتبارات لازم را برای توسعه ی کلانشهر اهواز بویژه پروژه های ملی نظیر قطار شهری تصویب کنند.
تصاویر مرتبط
  • باباپور:با ورودکتانباف اکثر پروژه های شهری فعال شدند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار