X

اخبار

ملاقات مردمی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار و رئیس و مشاورین شورای اسلامی کلانشهر اهواز پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 22:52
هشتاد و سومین جلسه كميسيون عمران شهرسازی و معماری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
هشتاد و سومین جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار دستورالعمل اجرایی پنجره واحد مجوزها مبتنی بر ملک ، ارائه گزارش رئیس انجمن مهندسان نقشه بردار استان خوزستان در خصوص پنجره واحد مجوزها برگزار شد.
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 21:19
برگزاری نشست تخصصی بررسی ،تحلیل وتدوین نهایی برنامه سوم راهبردی پنج ساله  شهرداری اهواز
نشست تخصصی بررسی ،تحلیل و تدوین نهایی برنامه سوم راهبردی پنج ساله شهرداری اهواز ۱۴۰۵ باحضور نماینده و مسئول تدوین برنامه شهرداری ، مدیریت مطالعات و پژوهش و مشاوران شورای اسلامی شهر اهواز در سالن اجتماعات شورای شهر اهواز برگزار گردید.
یکشنبه، 12 آذر 1402 - 19:17
گزارش تصویری از حضور رییس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز در کنار مردم در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی کلانشهر اهواز جمعه دهم آذرماه رییس و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز درکنار سایر مسئولین و مردم شریف اهواز بعد از اقامه نماز جمعه در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکوم کردن رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل در کنار مردم انزجار خود را از حکومت غاصب صهیونیستی اعلام کرده و از ...
شنبه، 11 آذر 1402 - 18:36
هشتاد و دومین جلسه كميسيون عمران شهرسازی و معماری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
هشتاد و دومین جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار دستورالعمل اجرایی پنجره واحد مجوزها مبتنی بر ملک برگزار شد.
پنجشنبه، 09 آذر 1402 - 12:53
ملاقات مردمی نایب رییس شورای کلانشهر اهواز
نایب‌رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در راستای تکریم ارباب رجوع ، پاسخگویی به شهروندان و پیگیری مطالبات آنان ، روز دوشنبه ۶ آذرماه ۱۴۰۲ پذیرای شهروندان اهوازی بود و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات لازم را جهت رسیدگی صادر نمود.
ﺳﻪشنبه، 07 آذر 1402 - 16:04
ضرورت توجه بیشتر به ورزش محلات شهر اهواز
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر اهواز:
رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی، ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر اهواز با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به ورزش محلات گفت: ورزش محلات و زمین‌های ورزشی محلی، سبب می‌شود جوانان اوقات فراغت خود را با یک تفریح سالم پر کنند و برای ورزش‌های حرفه‌ای و قهرمانی آماده شوند.
ﺳﻪشنبه، 07 آذر 1402 - 10:26
هشتاد و یکمین جلسه كميسيون عمران شهرسازی و معماری شوراي اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار دستورالعمل اجرایی پنجره واحد مجوزها مبتنی بر ملک برگزار شد.
یکشنبه، 05 آذر 1402 - 11:52
ملاقات مردمی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه ۵ آذر ماه ۱۴۰۲ برگزار و رئیس و مشاورین شورای اسلامی کلانشهر اهواز پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
یکشنبه، 05 آذر 1402 - 11:01
بسیج جریان انقلابی با مفاهیم متعالی دینی ،همگرا و همدل و میهنی است
بسیججریان انقلابی با مفاهیم متعالی دینی ،همگرا و همدل و میهنی است . که به دور از سیاست زدگی و دنیا طلبی، تنها بدنبال اهداف عالیه متعالی دینی،انقلابی و میهنی است ..و با خون خود به این پیمان عمل نمودند .امری که هیچ قلم و هیچ زبانی توان بیان گوشه ای . از اخلاص ،ایمان و دلاورمردیها و جانفشانی های آنان ...
یکشنبه، 05 آذر 1402 - 08:19
شصت و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ، ورزش و امور جوانان شورای اسلامی کلانشهر اهواز برگزار شد
شصت و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی ، ورزشی و امور جوانان شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دستورکار ۱) تعیین خط مشی مساعدت شورا به اماکن مذهبی و اشخاص ، ۲) تعیین چهارچوب تفاهمنامه با آموزش و پرورش ، ۳) مساعدت مسجد باب الحوائج قمر بنی هاشم (ع)کوی بهارستان، ۴) درخواست خانم کرملا چعب ، ۵) درخواست با...
شنبه، 04 آذر 1402 - 11:53
هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اهواز برگزار شد
هشتاد و یکمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر با دستورکار ۱) لایحه تفریغ بودجه و گزارش حسابرسی سال ۱۴۰۰ سازمان مدیریت پسماند ، ۲) لایحه تفریغ بودجه و گزارش حسابرسی سال ۱۴۰۰ سازمان مدیریت حمل و نقل بار برگزار شد.
شنبه، 04 آذر 1402 - 11:30
 میز خدمت شورای شهر و شهرداری اهواز در مصلی مهدیه امام خمینی (ره) اهواز
میز خدمت این هفته شورای شهر و شهرداری اهواز با حضور شانه سازان رییس کمیسیون حقوقی و املاک شورای اسلامی شهر اهواز و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد.
جمعه، 03 آذر 1402 - 18:46
پیام تبریک رییس شورای اسلامی شهر اهوازبه مناسبت هفته بسیج
رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص به ویژه، کارمندان بسیجی شهرداری و شورای اسلامی شهر اهواز تبریک گفت.
پنجشنبه، 02 آذر 1402 - 13:47
آب‌گرفتگی برخی از نقاط اهواز به‌دلیل خطای انسانی است
عضو شورای شهر اهواز :
رئیس کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر اهواز گفت: در برخی نقاط سال گذشته آب‌گرفتگی نداشتیم اما امسال دچار این معضل شدند و این قطعا به‌دلیل خطای انسانی است که عدم توجه مدیریت شهری به کارهای کارشناسی کاملا مشهود بود.
پنجشنبه، 02 آذر 1402 - 11:49
تجهیزات مقابله با آبگرفتگی‌های اهواز باید از قبل تهیه می‌شد
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای شهر اهواز:
رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور ورزش و جوانان شورای شهر اهواز با اشاره به پیش‌بینی دو ردیف اعتباری در بودجه سال گذشته و یک ردیف اعتباری در بودجه امسال برای رفع مشکل آب‌های سطحی، گفت: شهرداری می‌توانست همه تجهیزات مورد نیاز را تهیه کند تا این گونه عنوان نکند که در آبگرفتگی بارندگی اخیر غافلگیر شد...
چهارشنبه، 01 آذر 1402 - 23:21
آبگرفتگی‌های اهواز نسبت به گذشته بهبود نیافته است/ شهرداری به اندازه کافی پمپ خریده است
رئیس شورای شهر اهواز عنوان کرد
به گزارش ایسنا خوزستان، رئیس شورای شهر اهواز گفت: متاسفانه به نظر می‌رسد در بارندگی اخیر، بهبودی که در خصوص آبگرفتگی‌ها توقع داشتیم به هیچ وجه اتفاق نیفتاد و من هم مانند شهروندان این دلزدگی و ناراحتی را دارم و پیگیر هستیم که این قضیه روشن شود تا اگر بودجه، تجهیزات یا کاری نیاز است، به سرعت انجام شود...
ﺳﻪشنبه، 30 آبان 1402 - 19:18
بازدید رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر اهواز از عملیات دفع آب‌های سطحی
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر اهواز، یونس اسفندیاری در بازدید روز گذشته بصورت میدانی در خصوص نظارت بر نحوه دفع آب های سطحی پیگیری لازم را انجام داد. رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر اهواز با حضور در کنار عوامل خدمات شهری و شهرداری بصورت میدانی در مناطقی که دچار آب گرفتگی شدند حضور پی...
ﺳﻪشنبه، 30 آبان 1402 - 17:56
بازدید رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اهواز از سامانه هوشمند شهری
رئیس و اعضای شورای شهر اهواز از مرکز سامانه هوشمند شهری جهت پایش خیابان های سطح شهر، برای امداد رسانی و پشتیبانی بهتر در دفع آبگرفتگی های مناطق شهر بازدید کردند.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 21:28
ملاقات مردمی رئیس شورای اسلامی کلانشهر اهواز
در راستای ارتباط مستقیم و چهره به چهره با شهروندان و پیگیری مشکلات مردم جلسه ملاقات عمومی روز یکشنبه 28 آبان ماه 1402 برگزار و رئیس و مشاورین شورای اسلامی کلانشهر اهواز پذیرای شهروندان بوده و ضمن بررسی درخواست های آنان دستورات و ارجاعات لازم را جهت رسیدگی ارائه کردند.
دوشنبه، 29 آبان 1402 - 12:00
صفحه 1 از 145ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   انتها   

جستجوی اخبار

برچسب خبر

آرشیو اخبار