شماره: 155619
1396/08/23 - 01:27
حاجتی:احداث شهرک سلامت یک ضرورت انکارناپذیر برای استان خوزستان است

فتح‌الله حاجتی عضو شورای شهر اهواز در  یازدهمین  جلسه شورای شهر، با تاکید بر احداث شهرک سلامت در شهر اهواز، اظهار کرد: قبل از  انتخابات شورا، مجدانه پیگیر احداث شهر سلامت در اهواز بودم که خوشبختانه پس از آن موفق به ارائه این طرح با پیشنهاد دیگر اعضا شدیم.
وی احداث شهر سلامت را یک انقلاب برای استان خوزستان، دانست و افزود: با توجه وضعیت ترافیک در شهر اهواز و سردرگمی مردم برای مراجعه به پزشکان در مرکز شهر، قطعا از اهمیت خاصی برخوردار است.
حاجتی،عنوان کرد: با توجه به احداث شهرک سلامت در استان اصفهان، جلسات متعددی با اعضای شورای شهر، شهردار و حتی سرمایه‌گذاران این شهر نیز برگزار شد.
وی با اعلام اینکه ۲۳ درصد زمین احداث شهرک سلامت اصفهان توسط شهرداری و ۲۳ درصد از سوی سرمایه‌گذار تامین شده است، تاکید کرد: درصورت احداث این شهرک در اهواز همانند اصفهان، تمامی شهرهای اطراف و حتی دیگر استان‌ها از آن بهره‌مند خواهند شد.
عضو شورای شهر اهواز در ادامه خبر داد: این شهرک علاوه بر مرکز درمانی از هتل پنج ستاره و بیمارستان هزار تختخوابی بهره‌مند خواهد بود و بیماران بلافاصله پس از مواجعه، ویزیت خواهند شد.
وی، اظهار کرد: پیشنهاد می‌شود شهرداری با در اختیار قرار دادن بخشی از زمین مورد نیاز، درآمد پایداری برای خود ایجاد کند چرا که بهره مندی از سیستم های پیشرفته و هوشمند پزشکی خواسته بحق مردم استان است.
©2013 Royan Corporation. All Rights Reserved