اخبار

تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 19 تیر 1397
رییس کمیسیون اقتصادی سرمایه گذاری گردشگری و توسعه شهری شورای اسلامی شهر : نقدها به شورا منصفانه باشد

  رییس کمیسیون اقتصادی سرمایه گذاری گردشگری و توسعه شهری شورای اسلامی شهر : نقدها به شورا منصفانه باشد

امتیاز: Article Rating
به گزارش خبرگزاری ایرنا _ رئیس کمیسیون اقتصادی سرمایه گذاری و گردشگری و توسعه شهری شورای اسلامی شهر اهواز گفت: باید مرز بین انتقاد و تخریب مشخص شود؛ نقدهای وارد شده به شورای شهر و شهرداری اهواز باید منصفانه و همراه با ارائه راهکار باشد.
اسکندر لطفعلی زاده برگزاری نخستین همایش فرصت های سرمایه گذاری با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در شهر اهواز را نشان از تغییر رویکرد در مدیریت شهری دانست و افزود: 22 بسته حمایتی خرد، متوسط و کلان برای سرمایه گذاران تعریف شد و برخی از آنها برای سرمایه گذاری در شهر اهواز اعلام آمادگی کردند.
🔹وی گفت: با این سرمایه گذاریها نه تنها شاهد تحول در شهر اهواز خواهیم بود بلکه شرایط اقتصادی و زیستی شهروندان هم بهبود می یابد.
🔹لطفعلی زاده افزود: یکی ازچالش های ما در شهر اهواز مشکلات حقوقی املاک است که باید برای آن چاره ای اندیشیده شود. حتی برخی ملک های تعیین شده برای واگذاری به سرمایه گذاران نیز دارای مشکلاتی هستند.
🔹وی یادآور شد: در مصوبه سال 1387 وزرات کشور به شهرداری های کل کشور اعلام شد که برای کنترل جمعیت سگ ها و پیشگیری از بیماری های مشترک این موجودات را به پناهگاه منتقل کنند.در کنترل جمعیت سگ ها تنها شهرداری دخیل نیست بلکه ارگان های دیگر مانند استانداری، فرمانداری، بهداشت، دامپزشکی، علوم پزشکی، صدا و سیما، نیروی انتظامی و... نقش دارند.
تصاویر مرتبط
  • رییس کمیسیون اقتصادی سرمایه گذاری گردشگری و توسعه شهری شورای اسلامی شهر : نقدها به شورا منصفانه باشد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار