اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 19 خرداد 1399
تعلل در پروژه نتیجه بی‌توجهی مسئولان

  تعلل در پروژه نتیجه بی‌توجهی مسئولان

امتیاز: Article Rating

یک عضو شورای اسلامی شهر اهواز که روز شنبه در اعتراض به عدم اجرای تعهدات توسط سازمان‌های مرتبط در تعریض جاده علی آباد در یکی از حسینیه‌های این منطقه تحصن کرده بود، درخصوص وضعیت این پروژه به خبرنگار ایرنا گفت: منطقه علی آباد در اهواز درمیان ۲۲ حلقه چاه نفت واقع شده است اما مردم آن از ساده‌ترین امکانات مانند دسترسی به جاده ایمن محروم هستند.

حجت الاسلام جاسم موسی پور در پاسخ به این پرسش که کدام یک از طرفین مسئول در اجرای این مصوبه تعلل می‌کند گفت: در این خصوص نمی‌توانم نام یک فرد را ذکر کنم اما معتقدم که این تعلل نشات گرفته از یک ساختار بیمار، بروکراسی‌های اداری و البته جدی نبودن مسئولان در اجرای این تعهد است.  وی اظهار داشت: جاده به دلیل پیچ و خم‌های بسیار سالانه صحنه تصادفات فراوانی میشود و حتی برخی از ساکنان علی آباد به همین دلیل جان خود را از دست داده‌  و یا مجروح شده‌اند، از تلاش های مسئولان چشم پوشی نمی کنیم اما تقاضا داریم این پروژه هرچه سریعتر آغاز شود.

وی یادآور شد: سه سال پیش با پیگیری مردم منطقه، در شورای اسلامی شهر اهواز بودجه ساخت این جاده از محل اعتبارات شهرداری مصوب شد که البته مقرر بود با همکاری شرکت نفت و حفاری تعریض شود.

موسی پور با انتقاد از بی توجهی مسئولان مربوطه به اجرای این پروژه گفت: باگذشت چند سال از تعهد ایجاد شده ،هنوز به آن عمل نشده است، تعریض این جاده ارتباط مستقیم با حفظ جان مردم دارد و در این خصوص نمی‌توان بیش ازاین تعلل کرد.

این عضو شورای شهر اهواز افزود: مردم علی آباد برای شنیده شدن صدایشان قصد تجمع داشتند اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و خطراتی که آنها را تهدید می‌کرد از آنها خواسته شد که فعلا صبر کنند و قول دادم که تا پیگیری این مساله، شخصا در منطقه علی‌آباد حضور داشته باشم.

تصاویر مرتبط
  • تعلل در پروژه نتیجه بی‌توجهی مسئولان
  • تعلل در پروژه نتیجه بی‌توجهی مسئولان
  • تعلل در پروژه نتیجه بی‌توجهی مسئولان
  • تعلل در پروژه نتیجه بی‌توجهی مسئولان
  • تعلل در پروژه نتیجه بی‌توجهی مسئولان
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار