اخبار

تاریخ انتشار: پنجشنبه 30 خرداد 1398
سنواتي:شورای شهر از عملکرد شهردار اهواز رضایت دارد

  سنواتي:شورای شهر از عملکرد شهردار اهواز رضایت دارد

امتیاز: Article Rating

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: اعضای شورای شهر از عملکرد شاعری در مدت سرپرستی شهرداری رضایت دارند و انتظار داریم که چهار حوزه آسفالت معابر شهری، رفت و روب خیابان‌ها، فضای سبز و زیباسازی و باز شدن گره‌های ترافیکی را در دستور کار خود قرار دهد.

عبدالزهرا سنواتی رئیس شورای اسلامی شهر اهواز ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، اظهار کرد: اعضای شورای شهر از عملکرد شاعری در مدت سرپرستی شهرداری رضایت دارند و انتظار داریم که چهار حوزه آسفالت معابر شهری، رفت و روب خیابان‌ها، فضای سبز و زیباسازی و باز شدن گره‌های ترافیکی را در دستور کار خود قرار دهد.

وی افزود: شهردار اهواز در مدت یک ماه سرپرستی خود نشاط را در بین کارکنان شهرداری ایجاد کرد و شور و انرژی تازه‌ای به شهرداری اهواز منتقل کرد.

رئیس شورای شهر اهواز عنوان کرد: اعضای شورای شهر از شهردار جدید اهواز حمایت خواهند کرد و امید داریم که در روزهای آینده عملکرد بسیار مناسبی از شاعری در برطرف کردن مشکلات سطح شهر اهواز خواهیم دید.

سنواتی با اشاره به حمایت شورای شهر از شهردار قبلی اهواز، اظهار کرد: اختیاراتی که شورای شهر به شهردار قبلی اهواز داد در خوزستان بی‌سابقه و در کشور کم‌نظیر بود که هدف از این کار بهبود سرعت خدمات‌رسانی به مردم بود.

تصاویر مرتبط
  • سنواتي:شورای شهر از عملکرد شهردار اهواز رضایت دارد
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار