اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 16 شهریور 1398
کعب عمیر:غرق شدن اهالی کوی مشعلی در نخاله های ساختمانی به چه قیمت

  کعب عمیر:غرق شدن اهالی کوی مشعلی در نخاله های ساختمانی به چه قیمت

امتیاز: Article Rating

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اهواز گفت: اهالی منطقه کوی مشعلی قربانی مسائل سیاسی و منافع شخصی برخی ها شده اند، تعیین نشدن مرز شهرستان کارون و اهواز همچنان به قوت خود باقی مانده است.

به گزارش آگاه- رحیم کعب عمیر عضو شورای شهر اهواز در گفتگو با خبرنگار آگاه درباره تجمیع نخاله و ضایعات ساختمانی در کوی مشعلی ، اظهار کرد: در این خصوص ابتدا باید محدوده شهرستان کارون و اهواز مشخص شود چرا که کوی مشعلی اهواز به علت ابهامات در تقسیمات شهری دچار بلاتکلیفی بین اهواز بودن و یا شهرستان کارون بودن شده است.
وی ادامه داد: طبق مصوبه وزارت کشور پل ششم به عنوان مرز دو شهرستان تعیین شده بود اما در استان مرز این دو شهرستان خیابان جنت مشخص شده است. به طوری که از خیابان جنت به سمت جنوب محدوده کوت عبدالله و از جنت به شمال مربوط به اهواز است.
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اهواز بیان کرد: نمی توانیم در خصوص جمع آوری نخاله این نقطه از شهر ورود کنیم، جدا از معضل تجمیع نخاله از ارائه دیگر خدمات هم تا زمان تعیین نشدن مرز این دو شهرستان معذوریم.
 
کعب عمیر به ورود دیگر دستگاههای مربوط به جمع آوری نخاله، اشاره و تاکید کرد: پلیس راهور، نیروی انتظامی، قوه قضاییه ، شهرداری و فرمانداری در کنار هم می توانند برای رفع این معضل یک تصمیم نهایی بگیرند.
 
عضو شورای شهر اهواز بیان داشت: چندین بار از پلیس راهور اهواز در جلسات کمیسیون حمل و نقل دعوت کرده ایم اما بنا به دلایلی حاضر نشدند، پلیس راهور با شناسایی خودروهای غیر مجاز حمل نخاله، کمک شایانی به رفع مسئله می کند. شهرداری به تنهایی قادر به انجام این کار نیست .
 
وی در ادامه گفت: با کمک نیروی انتظامی و راهور خودروهای غیر مجاز جریمه و با حکم قوه قضاییه توقیف و به پارکینگ می روند. همچنین تحت نظر سازمان خدمات شهری بوده و اجازه خروج از پارکینگ ندارند.
 
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر اهواز با بیان اینکه داشتن شهری آباد منوط به همکاریهای بین بخشی است، خاطرنشان کرد: کاهش معضل نخاله های ساختمانی در اهواز مستلزم تشکیل جلسه است، بهتر است همه دستگاههای اجرایی آنگونه که باید به وظایف خود عمل کنند. بار دیگر برای تشکیل جلسه از پلیس راهور دعوت خواهیم کرد.
 
کعب عمیر بیان داشت: دستگاههای حمل نخاله اهواز ساماندهی و  مجهز به جی پی اس هستند و در محدوده های مشخصی به تخلیه نخاله و ضایعات می پردازند . از این بابت جای نگرانی نیست.
وی در پایان یادآور شد: مردم شهرستان کارون و کوی مشعلی قربانی مسائل سیاسی و منافع شخصی برخی ها شده اند از این رو تعیین مرز شهرستان کارون و اهواز باید در اولویت قرار بگیرد.

تصاویر مرتبط
  • کعب عمیر:غرق شدن اهالی کوی مشعلی در نخاله های ساختمانی به چه قیمت
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار