اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 آذر 1396
کعب عمیر:استاندار خوزستان و شهردار اهواز مشکل سند مالکیت حاشیه شهر اهواز را حل کنند

  کعب عمیر:استاندار خوزستان و شهردار اهواز مشکل سند مالکیت حاشیه شهر اهواز را حل کنند

امتیاز: Article Rating
عضو شورای شهر اهواز گفت: استاندار خوزستان و شهردار اهواز باید مشکل سند مالکیت در مناطق حاشیه کلانشهر اهواز را حل کنند تا بتوان خدمات بهتری به مردم ارائه داد.

رحیم کعب‌عمیر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه نداشتن سند مالکیت بزرگ‌ترین مشکل مناطق حاشیه و کم برخوردار اهواز است، اظهار کرد: خواسته ما از استاندار خوزستان و شهردار اهواز این است که این موضوع را به صورت ویژه رفع کنند.

وی افزود: با توجه به وضعیت املاک در این مناطق، در بخش مسکن رکود حاصل شده و طبیعتاً درآمدهای شهرداری در این مناطق کم است. بالا رفتن درآمد شهرداری در این مناطق به معنای بالا رفتن خدمات و عمران محلات مختلف است.

عضو شورای شهر اهواز با بیان اینکه جاده‌های اهواز کمربند خارجی ندارند، گفت: نبود کمربند خارجی سبب ایجاد حلقه‌های ترافیکی درون شهر می‌شود و باید با احداث این جاده‌های خارجی، ترافیک شهر را به رینگ بیرونی شهری تخلیه کنیم.

وی بیان کرد: وجود خطوط آهن و انرژی در محدوده شهری اهواز سبب ایجاد مشکلات زیادی برای مردم شده است و باید این خطوط از محدوده شهری خارج شوند تا بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم. انتقال این خطوط نیاز به اعتبارات کلان دارد اما این خطوط باید به بیرون از شهر منتقل شوند.

تصاویر مرتبط
  • کعب عمیر:استاندار خوزستان و شهردار اهواز مشکل سند مالکیت حاشیه شهر اهواز را حل کنند
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار