اخبار

تاریخ انتشار: شنبه 17 بهمن 1394
پیام تبریک دکتر جمشید سلحشور به مناسبت دهه مبارکه فجر

  پیام تبریک دکتر جمشید سلحشور به مناسبت دهه مبارکه فجر

امتیاز: Article Rating

بسمه تعالی

پیام تبریک دکتر جمشید سلحشور

به مناسبت دهه مبارکه فجر :

 

باسم رب الشهدا والصدیقین

انقلاب ما انفجار نور بود.           امام خميني (ره)

ایام غرور آفرینِ دهه ی فجرِ پیروزیِ انقلابِ اسلامی ، یاد آورِ راهبری هایِ انقلابیِ رهبر کبیر انقلاب و جانفشانیهای ملت بزرگ و افتخارآفرین ایران است . فجر انقلاب اسلامی از ایامی است که موساي زمان ملت ایران را از ظلمات استبداد به نور انسجام ملی رهنمون کرد . "امام" و "ملت"  با دستانی خالی اما قلوبی پرایمان در مقابل طاغوت و طاغوتیان پیروز گشتند .این پیوند و معرفت ِخدای گونه ی امام و امت که با رهبری خلف صالح ایشان آیت الله العظمی خامنه ای ادامه یافته انقلاب اسلامی را تا کنون از گزند خطرات بسیاری مصون داشته است. با پیروزی انقلاب اسلامی تحول عظیمی در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی و علمی صورت گرفت و کشور در عرصه های علمی پس از انقلاب اسلامی بلند آوازه و سرفراز شد.

بار دیگر طلیعه پرفروغ فجر بر ایران اسلامی تابیدن گرفته است و روزهای پرخاطره انقلاب اسلامی را به سرور نشسته ایم . اين ايام فرخنده فرصت مغتنمی است كه بدانيم مرهون شهداي گرانقدري هستيم كه درخت تنومند انقلاب با خون آنان سيراب گشته است بویژه امسال که به شعار"تداوم اقتدار و عزت انقلاب اسلامی در پرتو ولایتمداری، همدلی و همزبانی دولت و ملت»، مزین است . بي‌شك در كتاب وزين تاريخ ، صفحه ی هميشه ماندگارِ اين واقعه تاريخي خودنمایی می کند و به بشريت یادآور می شود اگر اراده انسان ظلم ستيز با یاری قدرت الهي و پرچمداري عارفی چون خميني كبير در هم آميزد انقلابي بياد ماندني پديد مي‌آيد .

اکنون در آستانه فرا رسیدن سي و هشتمين بهار انقلاب اسلامي و همزمان با اجراي برجام و استقامت ملت بزرگ ايران تحت رهبری مقام معظم رهبري و تلاش هاي سي ماهه دولت تدبير و مجاهدت شهداي هسته اي سرانجام برجام به فرجام رسيد . در این فجر از انقلاب اسلامی با اینکه جای شهدا خالی است اما یادشان در دلهایمان باقی و اجرشان در محضر خداوند باریتعالی جاودانه است .

اینجانب با افتخار و مباهات در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند اسلامی ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام ( ره ) و فجرآفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب و آرزوی عزت برای رهبر معظم انقلاب ، سی و هشتمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را محضر همه خدمتگزاران نظام شادباش عرض نموده ، ضمن دعوت از همگان براي حضور شورآفرین در راهپيمايي حماسي 22 بهمن ، از پيشگاه حضرت احديت ، سعادتمندي ملت را آرزومندم .

 

جمشید سلحشور

 عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیسیون عمران، شهرسازی و معمار

شورای اسلامی کلانشهر اهواز

تصاویر مرتبط
  • پیام تبریک دکتر جمشید سلحشور به مناسبت دهه مبارکه فجر
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار