اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 20 فروردین 1397
وضعیت قهوه خانه های اهواز هر چه سریعتر ساماندهی شود

  وضعیت قهوه خانه های اهواز هر چه سریعتر ساماندهی شود

امتیاز: Article Rating
 امام جمعه موقت شهر اهواز در سی و سومین جلسه شورای اسلامی شهر  با اشاره به این که ماه رجب زمان مناسبی است برای اینکه بتوانیم به نیّات و انگیزه های خود و دوری از ریا و ناخالصی فکر کنیم گفت: ماه رجب فرصتی است که خداوند در اختیار بندگان قرار داده تا آنهایی که غافل نیستند به استغفار بپردازند.
🔶 حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان «حمایت از کالای ایرانی» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: نامگذاری امسال عصاره نامگذاری سال های گذشته است.
🔷 وی با اشاره به این که امسال از نظر وضعیت جغرافیایی، اقلیمی و آب وضعیت سختی را در پیش داریم، بخش عمده ای از توسعه و بهره وری استان خوزستان را در گروی آب دانست و در این باره توضیح داد: بخش مهمی از استان با کاهش نزولات جوی و کم آبی آسیب بسیاری می بیند و به این دلیل می توان گفت که سال سختی را از نظر کم آبی در پیش خواهیم داشت.
🔶 وی با اشاره به وضعیت بد اقتصادی و افزایش قیمت دلار تا مرز ۶ هزار تومان گفت: جدی بودن دشمنان و جدی نبودن برخی مسئولان کشور در زمینه تحریم ها  باعث تشدید این وضعیت اقتصادی می شود. از پیامبر سوال شد محبوب ترین مردم چه کسانی هستند، ایشان فرمودند: «کسی که سود و نفع بیشتری به مردم برساند» بنابراین تعالیم دینی ما منبع و الگوی بسیار مناسب برای فرهنگ کار است و نباید در این زمینه به کشورهایی مثل کره تکیه کرد.
🔷 به گفته ی امام جمعه موقت اهواز، استان خوزستان و شهر اهواز به هیچ وجه به صورت کامل دارای شاخص های یک مرکز استان و یا کلانشهر نیست و از بسیاری این شاخص ها عقب مانده است.
🔶 حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده با انتقاد از عدم پرداخت عوارض آلایندگی به شهرداری اهواز گفت: خوزستان از پتانسیل نفت، فولاد، توسعه نیشکر و مجموعه صنعت آب و برق برخوردار است و از این روی باید کاری کنیم که درآمدهایی که سهم شهرداری است به صورت درستی محقق گردد.
🔷 امام جمعه موقت اهواز با تأکید بر لزوم تحقق مطالبات شهرداری اهواز از صنایع آلاینده گفت: نشانه های تحول در شهر اهواز شروع شده و امیدوارم در سال جاری شاهد افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی بیشتری باشیم.
🔶 وی با بیان این که مردم لذت داشتن شورای شهر خوب را تا قبل این شورا نچشیدند، اظهار داشت: دوره های قبلی شورای شهر تنها کاری که انجام می دادند، تزریق نیرو به شهرداری بود لذا مردم لذت داشتن شورای شهر خوب را تا قبل این شورا نچشیدند ولی امیدوارم که این دوره از شورا تمام تلاش خود را برای چشیدن این طعم از سوی شهروندان به کار بگیرد.
🔷 حجت الاسلام و المسلمین حسن زاده با تأکید بر وجود همدلی، اتحاد و همکاری بین اعضای شورای شهر اهواز یادآور شد: در عین حال کمک به شهرداری برای تکمیل پروژه های تعریف شده نیز باید در دستور کار شورا باشد.
🔶 وی جذب اعتبارات را امری تاثیرگذار در‌ پیشرفت پروژه های شهری عنوان و تصریح کرد: باید از صنایع و شرکت های بزرگ استان کمک خواست تا اعتباراتی از این طریق برای توسعه کلانشهر اهواز جذب شود.
🔷 امام جمعه موقت اهواز در بخش دیگری از اظهارات خود ضمن ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی قهوه خانه نوارس تاکید کرد: باید توجه داشت که چهره استان را فقط به شکل یک چهره ای منفی و سیاه معرفی نکنیم چرا که احساس همدلی تمام اقوام و شهروندان با مصیبت دیدگان یکی از زیبایی های بعد این حادثه بود که در نوع خود قابل ستایش است.
🔶 وی همچنین خواستار رسیدگی و ساماندهی هرچه سریع تر وضعیت قهوه خانه ها در اهواز شد.

تصاویر مرتبط
  • وضعیت قهوه خانه های اهواز هر چه سریعتر ساماندهی شود
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار