اخبار

تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395
نشست صمیمی جمعیت عشایر استان خوزستان با رئیس شورای شهر اهواز

  نشست صمیمی جمعیت عشایر استان خوزستان با رئیس شورای شهر اهواز

امتیاز: Article Rating

هم اندیشی و نشست صمیمی جمعیت عشایر استان خوزستان با دكتر رامی علاسوند مقدم رئیس شورای اسلامی شهر اهواز، سيد خلف موسوي شهردار اهواز، احمد باورصاد و مریم ابریشم کار از اعضای شورای اسلامی شهر اهواز برگزار شد.

 

در این نشست که تعدادی از بزرگان عشایر عرب و بختیاری استان حضور داشتند از تلاش های شهردار اهواز در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار شهر اهواز تقدیر شد و در ادامه، مطالبی با عنوان لزوم خدمت رسانی به مناطق حاشیه ای ، روان سازی ترافیک، توجه به فضای سبز، رفت و روب مناطق و مسائل فرهنگی مناطق با شهردار اهواز در میان گذاشته شد.

 

دکتر رامی علاسوند مقدم رئیس شورای اسلامی شهر اهواز در این نشست هم با تاکید بر نقش اثرگذار عشایر در انسجام ملی و توسعه استان گفت: نگاه ما به عشایر، برادرانه و در راستای ایجاد بستر تعامل و همکاری برای توسعه استان است.

 

دکتر علاسوند مقدم رئیس شورای اسلامی شهر اهواز افزود: با انتخاب شهردار موسوی برای اولین بار بت قومیت گرایی را در اهواز شکستیم و از این انتخاب بسیار راضی هستیم.

 

وی ادامه داد: به عنوان رئیس شورا در این سه سال، کوچک ترین تخلفی از شهردار ندیدم و به این انتخاب شورا از این جهت افتخار می کنم و امیدوارم این دستاورد شورای چهارم که ثبات مدیریت در شهرداری و عدم حاشیه سازی و دوری از تنش می باشد، استمرار یابد.

 

علاسوند گفت: به عنوان یک شهروند اهوازی بیشترین دغدغه ام رفع مشکلات حاشیه شهر است و در همین راستا بود که در جلسه دیروز شورا، قطعه زمین مناسبی برای احداث یک مرکز بهداشتی بزرگ در ملاشیه اختصاص دادیم.

 

رئیس شورای شهر اهواز تصریح کرد: از لطف و محبتی که سران عشایر و خوانین به مجموعه شورای شهر و مدیریت شهری داشتند، تشکر می کنم.

تصاویر مرتبط
  • نشست صمیمی جمعیت عشایر استان خوزستان با رئیس شورای شهر اهواز
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار