اخبار

تاریخ انتشار: دوشنبه 17 شهریور 1393
نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دعوت اعضا به حرکت در چارچوب قانون و اتحاد؛ یادآور شد:

  نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دعوت اعضا به حرکت در چارچوب قانون و اتحاد؛ یادآور شد:

امتیاز: Article Rating


نمره نهایی را شهروندان به شورا می دهند

ناجی سواری اعضای این شورا را به اتحاد، همدلی، صمیمیت و مشارکت با همدیگر در راستای نیل به اهداف شورا و خدمات رسانی به شهروندان دعوت نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی کلانشهر اهواز، ناجی سواری در پنجاه و سومین نشست شورای اسلامی کلانشهر اهواز اظهار کرد: تمامی اعمال و حرکات یکایک اعضای شورا تحت نظارت و ارزیابی شهروندان خواهد بود بنابراین ضروری است با حرکت در چهارچوب قانون و احترام به آن، در پایان دور چهارم شورای اسلامی شهر اهواز نمره خوبی از شهروندان دریافت کنیم.

وی با اشاره به ویژگی های اعضای شورا بیان کرد: خوشبختانه اعضای شورای شهر اهواز همگی دارای علم، آگاهی، بصیرت و تجاربی قابل توجه هستند که همین امر زمینه ساز اتحاد، همدلی، صمیمیت و مشارکت این اعضا با یکدیگر در راستای نیل به اهداف شورا و جلوگیری از به چالش و حاشیه کشیده شدن این نهاد خواهد بود.

سواری با تصریح بر لزوم احترام گذاشتن اعضا به عقاید و نظرات یکدیگر خاطرنشان کرد: هرگز نمی توان با هیاهو، فشار یا تحکم شخصی را تسلیم عقاید خود نمود چرا که همدلی و تفاهم فقط در پرتو مذاکراتی منطقی و صمیمانه به وجود می آید.

نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز در پایان اظهارات خود عنوان کرد: امیدوارم اختلاف نظرات و سلایق موجود بین اعضای شورای شهر اهواز به حداقل ممکن رسیده و دومین سال فعالیت شورای شهر اهواز با محوریت خدمات رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان شروع شود.


تصاویر مرتبط
  • نایب رییس شورای اسلامی کلانشهر اهواز با دعوت اعضا به حرکت در چارچوب قانون و اتحاد؛ یادآور شد:
اشتراک گذاری
ثبت امتیاز
نظرات
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.
ارسال نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

آرشیو اخبار